10
Oca
2017
0
Yengeç dolunayının burçlara ve yükselen burçlara etkileri etkileri

Yengeç Dolunayının Burçlara ve Yükselen Burçlara Etkileri -2

Yengeç dolunayının burçlara ve yükselen burçlara etkileri etkileri ne olacak?

Yengeç dolunayının Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan ve Başak burçlarına ve yükselenlerine etkilerini okumak için tıklayın! 

Yengeç dolunayının burçlara ve yükselen burçlara etkileri

Terazi: Teraziler’in ve yükselen Teraziler’in, bu dolunayla birlikte dikkatleri kariyerlerine yöneliyor. Teraziler, ortaklı işlerde risk almamaya dikkat etmeleri gereken bir süreçteler. 2017’nin en şanslı burçları arasında olsalar da bu dolunay onlar için stresli etkiler taşıyor. Bu etkiler özellikle ev aile yaşamlarında kendilerini gösteriyor. Diledikleri gibi hareket etmelerini engelleyen unsurlar olduğu görülüyor. Terazi, Zodyak’ın ara bulucusudur ve bu uğurda kendinden çok ödün verir. Kendini bu yüzden ezdirdiği de çok olur. İşte bu dolunay; Terazi’nin sesini yükseltmesi gerekeceği bir sürecin habercisi!

Akrep: Akrepler ve yükselen Akrepler; bu dolunayla birlikte inanç sistemlerinde bazı kırılma noktaları keşfedebilirler. Uzun süredir kafalarına yerleştirmiş oldukları belirli kalıplar ve inanışlar; bambaşka bir yüzleriyle karşılarına çıkabilir. Uzak yolcuklar; yüksek öğrenim; basın-yayın ve medya faaliyetleri bu dolunayın Akrepler’in hayatlarında öne çıkarttığı temalar. Rutin faaliyetlerinde bazı değişiklikler yapma gerekliliği getirebilecek olan dolunayı takip eden günlerde Akrepler sağlıklarına da daha fazla dikkat etmeliler.

Yay: Yaylar ve yükselen Yaylar; bu dolunayla birlikte başkalarının yüklerini ve sorunlarını yoğun bir şekilde üzerilerinde hissedebilirler. Zira Yaylar halihazırda kendi burçlarındaki Satürn’ün etkisiyle sorumluluk alma konusunda 2017’de de master yapmaya devam ediyor. Bu dolunayla birlikteyse kredi alımları; miras ya da ortak paylaşım gerektiren maddi konular gündemlerine geliyor. Ancak spekülatif yatırımlardan kesinlikle uzak durmaları gereken bir süreç olduğunu belirtmeliyim. Önümüzdeki iki hafta sosyal ortamlarından destek görebilirler.

Yengeç dolunayının Oğlak, Kova ve Balık burçlarına ve yükselenlerine etkilerini okumak için tıklayın!

Oğlak: Karanlıkların hükümdarı Plüton’u kendi burçlarında ağırlamaya devam eden Oğlaklar ve yükselen Oğlaklar; Plütonik etkileri yoğun olan bu dolunayda yine dönüşümün ayak seslerini enselerinde hissediyor. Bu kez sınav ilişkiler ve ortaklıklar cephesinde yaşanıyor. Ev ve kariyer yaşamına da direkt etkisi olan bu dolunayda Oğlaklar’ın adeta güçleri sınanıyor; özellikle ilişkide ipleri eline almaya çalıştıkça ip daha fazla ellerinden kayıyor. Kontrolü kaybetmeyi pek sevmeyen Oğlaklar için önümüzdeki günler; baskın olmaları ve olmamaları gereken durumları dengeye oturtmakla geçebilir.

Kova: Uranüs’ün asi çocuğu Kovalar ve yükselen Kovalar bu dolunayla birlikte rutinlerinde köklü bir değişiklik yapma ihtiyacı içindeler. Bu rutine pek tabii ki iş ortamları da dahil. Ancak onları bunu yapmaktan alıkoyan, görünmeyen bir güç var sanki devrede. İşte bu dolunay süreci; bu görünmeyen gücün ne olduğunu açığa çıkartarak hatta bu gücü dönüştürmeye çalışarak geçebilir. Kovalar’ın sağlıklarına önümüzdeki iki hafta boyunca ekstra dikkat etmeleri gerekirken daha önce gözlerden kaçmış olması muhtemel bir sorun da kendini gösterebilir.

Balık: Kendileri gibi Su elementinden Yengeç burcunda gerçekleşecek olan dolunay; Balıklar ve yükselen Balıklar için diğer burçlara göre daha rahat enerjiler içeriyor. Yengeç dolunayının burçlara ve yükselen burçlara etkileri etkileri aşk, çocuklar ve yaratıcılık alanlarında gerçekleşecek bu dolunayla birlikte Balıklar; yeteneklerini yaratıcıklarıyla buluşturmanın yollarını arıyorlar. Üstelik bu yaratıcı projeler birlikte iş yaptıkları kişilerin de desteğini alabilir. Bekar Balıklar içinse aşk ilişkilerinde ani etkilenmeler, elektriklenmeler kapıda!

You may also like

boğa burcunda dolunay
Boğa burcunda dolunay; varlığımızı onurlandırmak
ikizler burcunda dolunay
İKİZLER DOLUNAYI YAKLAŞIYOR!
kasım 2018 burç yorumları
KASIM 2018 BURÇ YORUMLARI
boğa burcunda dolunay
BOĞA BURCUNDA DOLUNAY; FIRTINADA DEMİR ATMAK