10
Oca
2017
0
Yengeç dolunayının burçlara ve yükselen burçlara etkileri etkileri

Yengeç Dolunayının Burçlara ve Yükselen Burçlara Etkileri-1

12 Ocak saat 14:35’te 22 derece Yengeç’te; burcun 3. dekanında bir dolunay yaşanacak. Peki Yengeç dolunayının burçlara ve yükselen burçlara etkileri neler olacak?

Yengeç dolunayının Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarına ve yükselenlerine etkilerini okumak için tıklayın! 

Yengeç dolunayının burçlara ve yükselen burçlara etkileri

Koç: Koçlar ve yükselen Koçlar; ev ve aile yaşamlarında önemli gelişmelere hazır olsunlar. Dolunay; ev alıp satmalarına ya da evde köklü değişimler yapmalarına olanak veriyor. Ani bir taşınma da gündeme gelebilir. Bu dolunayla birlikte Koçlar anneleriyle daha fazla ilgilenmek durumunda da kalabilirler. Kariyer hayatlarında zorlu bir takım deneyimlerden geçen Koçlar’ın bu zorlukları ev yaşamlarına yansıtmamaları gerekiyor zira aradıkları desteği görmeleri biraz zor olabilir.

Boğa: Boğalar ve yükselen Boğalar; bu dolunayla birlikte dikkatlerini yakın çevrelerine yöneltiyorlar. Ancak dolunay haritası biraz gergin; daha önce kendilerinin bile farkında olmadığı duygular birden ortaya çıkabilir ve özellikle yakın akrabalarla problemler yaşamalarına yol açabilir. Sinirlerin aniden gerilebileceğini ve duygusal çatışmalar yaşanabileceğini akılda tutmakta yarar var! Önümüzdeki iki hafta boyunca kısa seyahatler daha sık gündeme gelebileceği gibi eğitim de bu dolunayla birlikte destekleniyor.

Yengeç dolunayının Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan ve Başak burçlarına ve yükselenlerine etkileri neler olacak?

İkizler: İkizler ve yükselen İkizler; bu dolunayı para evlerinde karşılıyor ve bu konuda biraz endişe içinde oldukları görülüyor! Aradıkları destek sanki kendilerine hiç gelmeyecekmiş gibi düşünseler de kaynaklarını ve yeteneklerini doğru kullanırlarsa bu dolunaydan maksimum faydayı görebilirler. İkizler’in ortak para konularında da çok dikkatli olmaları gereken bir süreç! Bu dolunay; İkizler’in sosyal çevresinde bir hareketlenme de getiriyor; önümüzdeki günlerde beklenmedik bir aşk kapılarını çalabilir; bir arkadaşlık aşka dönüşebilir.

Yengeç: Yengeçler ve yükselen Yengeçler için biraz sarsıcı etkileri olabilecek; ilişkiler ekseninde gerçekleşen bu dolunay, ortaklıklarını da etkiliyor. Bu alanda bir dönüşüm gerekliliği ve baskı unsuru var. Yengeçler’in ilişkileriyle ilgili beklentiler ve gelişmeler kariyer hayatlarına da etki edecek nitelikte olabilir. Ev yaşamında huzur isteği yoğun ancak hayatın her alanına çeki düzen verme gerekliliği getiren bu dolunay; dengeyi bulmaları için biraz zaman gerektiğini gösteriyor.

Aslan: Aslanlar ve yükselen Aslanlar; bu dolunayı biraz içe dönük enerjilerle karşılıyorlar. Bilinçaltları her zamankinden daha aktif. İş yaşamlarında yorucu koşullar var ve bu koşulları yaratan insanları iyi gözlemlemeleri gerekiyor! Aslanlar yakın çevrelerinden destek alabilecekleri bir dönemdeler; dolunayı takip eden 2 hafta boyunca yapacakları yolculuklardan da fayda görebilirler. Yeni bir eğitime başlamak isteyen Aslanlar için destekleyici enerjiler var.

Başak: Dolunay; Başaklar’ın ve yükselen Başaklar’ın, hedeflerini ve amaçlarını sorguladıkları bir süreci başlatıyor. Belki başarmayı umdukları işlerde dirençle karşılaştılar belki de hayallerindeki ilişkinin hayat planlarıyla paralel gitmediğini fark ettiler. Ve tüm bunlar olurken krizlere açık hale geldiler. Bu dolunay; sert etkilerle de gelse verdiği dönüşüm fırsatı muazzam! O nedenle Başaklar bu dolunayla birlikte daha sürdürülebilir planlarla adım atma konusunda istekli olmalı ve olası krizleri yönetebilecek duruma gelebilmeliler.

You may also like

boğa burcunda dolunay
Boğa burcunda dolunay; varlığımızı onurlandırmak
ikizler burcunda dolunay
İKİZLER DOLUNAYI YAKLAŞIYOR!
kasım 2018 burç yorumları
KASIM 2018 BURÇ YORUMLARI
boğa burcunda dolunay
BOĞA BURCUNDA DOLUNAY; FIRTINADA DEMİR ATMAK