1
Ara
2016
0
yay burcunda yeniay

Yay Burcunda Yeniay – Yeni Ufuklar, Değişen İlişkiler

Yay burcunda yeniay … Kendimizi resetleme fırsatı bulacağımız bir yeni ay zamanı daha geldi. Bu kez yeniay; Yay burcunda gerçek bilgiyi arayacağımız ve bunu yaparken de özellikle ilişkilerle ilgili bakış açımızı genişleteceğimiz bir zaman dilimini müjdeliyor.

Yeni ayla aynı derecede evlilikle ve ortaklıklarla ilişkilendirilen Juno astreoidini görüyoruz. Ancak puslu gezegen Neptün sağolsun görüşümüz pek net değil ve yeniaya oldukça stresli bir açı gönderiyor. Üstelik ay düğümleri yani karmik faktörler de işin içinde.

Yay burcunda yeniay ile birlikte hayata daha iyimser bakmaya başlayabiliriz

2016’nın enerjileri oldukça ağırdı neyse ki bu yeni ayda ise bizi hayata daha iyimser bakmaya iten bir şeyler bulabiliriz. Ne de olsa Yay; gökyüzünün en iyicil gezegeni; ‘Guru’su Jüpiter tarafından yönetiliyor. Disiplin gezegeni Satürn de yeni aydan pek uzakta değil ve ele avuca sığmaz Yay’ı zapta rapta sokmaya kararlı! Yeni ayı takip eden birkaç gün içinde yönümüzü çizebilmek için aklımızdaki sorulara daha net cevaplar gelmeye başlayacak ve bazıları için henüz belirsiz olan yeni ay niyetleri tam kıvamına gelip belirli bir amaca doğru evrilmelerine yardım edecek.

 

You may also like

Krittika’da Yeniay
Mars Yay burcunda
Transit Mars Yay burcunda
venüs yay burcunda
VENÜS YAY BURCUNDA; İLİŞKİLERE HEYECAN VE DİNAMİZM GELİYOR
akrep burcunda yeniay
Akrep burcunda yeniay; yılan deri değiştiriyor