29
Ara
2016
0
Oğlak yeniayının burçlara ve yükselen burçlara

Oğlak Yeniayının Burçlara ve yükselen burçlara etkileri – 1

Oğlak yeniayının burçlara ve yükselen burçlara etkileri ne olacak?

Oğlak yeniayının Terazi, Yay, Akrep, Oğlak, Kova ve Balık burçlarına ve yükselenlerine etkilerini okumak için tıklayın! 

Koç: Yeniay, Koçlar’a ve yükselen Koçlar’a etkisini kariyerlerinde gösteriyor ve 25 Mart -3 Nisan doğumluları daha fazla etkiliyor. İletişim gezegeni Merkür geri harekette olduğundan önemli bir karar vermeden önce iki kere düşünmeleri yerinde olur. Koçlar; üzerlerinde baskı da hissediyorlar ancak bu süreçte olumsuz düşünmenin bir faydası olmadığını görecekler. Bilinçaltları bu dönemde pek çok etkiye açık. Hedef belirleyip, kendi kendilerini sabote etmemeye özen gösterirlerse; bu bilinçaltı düşünceleri yaratıcı bir alana kanalize edebilirler.

Boğa: Özellikle 23 Nisan – 4 Mayıs doğumlu Boğalar; yeniayın etkisini hissediyor. Yurtdışı bağlantılı projeler; basın-medyayla ilgili gelişmeler; akademik çalışmalar bu yeniayın Boğalar için gündem maddeleri. Merkür geri harekette olacağından uzun yolculuklarda zaman zaman aksaklıklar meydana gelebilir. Ya da başvurularda ertelenmeler olabilir. Neyse ki Merkür 8 Ocak’ta düzeliyor, ayın ikinci yarısından itibaren planlanan işlerde hızlanma olacak. Bu süreçte iş ve arkadaş gruplarıyla şekillenebilecek projeler de gündeme gelebilir.

İkizler: Oğlak yeniayı, İkizler burçları için ortak para konularını ve paylaşımları gündeme getiriyor. İş bağlantılı da olabilecek bu paylaşımlarda belirsizliğe yer bırakmamak önemli. Kredi başvuruları Merkür’ün geri hareketinden dolayı istendiği şekilde ilerlemeyebilir veya kriz içerebilecek durumlar oluşabilir. Ortak yatırım yapmayı düşünen İkizler burçları; Merkür’ün düzelmesini yani Ocak ayının ikinci haftasını beklerlerse daha iyi sonuçlar alabilirler.

Oğlak yeniayının burçlara ve yükselen burçlara etkileri; Yengeç, Aslan ve Başak burçları

Yengeç: Yeniayla birlikte ikili ilişkilerle, ortaklıklarla ilgili gelişmeler; Yengeçler’in hayatına etki edecek. 25 Haziran – 5 Temmuz arasında doğan Yengeçler, bu etkiyi daha çok hissedecek. Merkür 8 Ocak’a kadar geri gidiyor dolayısıyla eski ilişkilerin ve ortaklıkların tekrar gündeme gelmesi mümkün. Güç teması; bu ilişkilerin belirleyici unsuru olacak gibi görünüyor. İyice düşünülüp tartılmadan atılacak adımlar sonrasında baş ağrıtabilir! Yurtdışı bağlantılı işler bu yeniayla birlikte destekleniyor.

Aslan: Oğlak yeniayı; Aslanlar ve yükselen Aslanlar için bol iş yüküyle geliyor ve iş ortamları da bu yeniaydan etkileniyor. Merkür retro olduğundan; işlerin tekrar tekrar üzerinden geçilmesi gerekilebilir. Aslan baskıya pek gelebilen bir burç değildir ancak bu yeniayla birlikte sinirleri biraz gerilmiş durumda. Geçmişte ihmal ettikleri sağlık sorunları varsa yeniay onlara küçük bir hatırlatmada bulunabilir. Yeniayı takip eden günlerde düzenli bir spor veya beslenme rutini tutturmak pek çok Aslan’a 2017’de çok daha enerjik hissettirecektir.

Başak: Yeniay; özellikle 26 Ağustos – 6 Eylül doğumlu Başaklar’ı etkiliyor. Yaratıcılığın, çocuklarla ilgili konuların ve aşk ilişkilerinin vurgulandığı bir yeniay. Pek çok Başak için hayallerindeki ilişkinin startını verecek dinamikler de barındırıyor. Ancak Merkür geri harekette ve geçmiş aşkları tekrar hayatlarına girebilir. Ebeveyn olmak isteyen Başaklarsa bu konuda daha ciddi düşünmeye başlayabilirler. Yaratıcılık içeren projeler; ortak yapılan işlerle daha verimli hale gelebilir.

You may also like

Krittika’da Yeniay
Transit Mars
Transit Mars Balık’ta; akışa bırakmanın dayanılmaz hafifliği!
akrep burcunda yeniay
Akrep burcunda yeniay; yılan deri değiştiriyor
Akrep burcunda yeniay
AKREP BURCUNDA YENİAY; DÖNÜŞÜYORUM ÖYLEYSE VARIM!