24
Eki
2017
0
kasım ayı burç yorumları

KASIM AYI BURÇ YORUMLARI

KASIM AYI BURÇ YORUMLARI

MERKÜR YAY’A, VENÜS AKREP’E İLERLİYOR

Kasım ayının ilk haftası biterken zekanın ve iletişimin simgesi Merkür Yay burcuna, aşk gezegeni Venüs ise Akrep burcuna geçiyor. Merkür, bu burçtayken daha geniş bir çerçeveden düşünme ve fikirlerimizi çevremizle paylaşma eğiliminde oluruz. Bu düşüncelerin çoğu zaman ucu bucağı olmaz ve kendimizi sınırlamak istemeyiz. Akrep burcundaki Venüs’e gelecek olursak; bu burçta pek de rahat ettiğini söyleyemeyiz. Bunun sebebi Venüs’ün yumuşak doğasını Akrep gibi duygusal çalkantılara açık bir burçta kendini olması gerektiği şekilde ortaya koyamamasıdır. Venüs’ün bu konumu, ay boyunca ilişkilerimizde daha fazla derinlik içeren beklentiler içinde olacağımızı gösteriyor.

 

KOÇ BURCU: Sizin yönetici gezegeniniz savaş gezegeni olarak bilinen Marstır. Mars aynı zamanda cesaretimiz ve irade gücümüzdür. Bu ay bu özellikleri sergilemekten epey uzak olduğu Terazi burcunda olacak kızıl gezegen… Bu da ilişkiler arenasında diplomasi gerektiren bir tutum içinde olmanız gerektiği anlamına geliyor. Ortaklıklarda ve ikili ilişkilerde tartışmalara açık olabileceğiniz görülüyor. Tartışmadan ve güç gösterisinden uzak durmak zor bile olsa işleri daha çok uyum göstererek halletme yoluna gitmelisiniz. Uyumluluk ve diplomasinin Koç’un güçlü alanlarından biri olmadığı aşikardır ama bu denli direkt olmanız da sizi ileride zora sokabilir. 5 Kasım akşamı Yay burcuna ilerleyen iletişimin ve yolculukların simgesi Merkür’le birlikte uzak mesafeli seyahatlerinizde artış olabilir. Merkür, yabancılarla ilişkilerinize hareketlilik getirirken yüksek öğrenimle ilgili gelişmeleri de ön plana taşıyor.

Gelelim aşkın, estetiğin ve değerlerimizin simgesi Venüs’e… Merkür’den 2 gün sonra burç değiştiren Venüs 7 Kasım’da Akrep burcuna, başkalarıyla ortaklaşa paranızı temsil eden alana ilerliyor. Venüs’ün maddi değerlerimizle yakından ilgisi ve iyicil etkileri de göz önüne alındığında bu ay miras konusu, kredi alımları ve borçlarınızın tahsiliyle ilgili olumlu gelişmeler bekleyebilirsiniz. 11-12 ve 13 Kasım önemli tarihler çünkü gökyüzünün en iyi etkiler veren benefik gezegenleri Jüpiter ve Venüs; bir arada olacaklar. Jüpiter göklerin en büyük şans gezegeni olmasının yanı sıra bolluk ve bereketin de simgesidir. Dolayısıyla bu tarihlerde gelebilecek güzel haberlere hazırlıklı olmanızda fayda var!

BOĞA BURCU: Aşkın ve zarafetin simgesi Venüs’ün 7 Kasım’da burç değiştirerek Akrep’e ilerlemesinden en fazla etkilenen burçların başında geliyorsunuz. Venüs haritanızın ilişkiler alanını harekete geçirici etkiler yaparken ay boyunca verimli ortaklıklar kurmak için de koşullarınız uygun olacak. Ayrıca söz konusu transitle birlikte ay boyunca birlikteliklerinizde daha fazla derinlik ve yakınlık aramanız kaçınılmaz! Dolayısıyla yüzeysel olarak kuracağınız ilişkiler sizi büyük olasılıkla tatmin etmeyecektir. Venüs’ün Akrep burcundaki seyri aynı zamanda birlikteliklerinizde daha sahiplenici ve kıskanç olabileceğiniz bir aya girdiğinizi gösteriyor. Ortaklı işleriniz için en şanslı günlerden biri bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter’le Venüs’ün gökyüzünde bir araya geleceği 13 Kasım günü. Ancak 2 gün öncesinden başlayarak şanslı etkiler kendisini gösterecektir.

Gelelim Venüs’ün sevgilisi, savaş gezegeni Mars’a… Mars ay boyunca dengenin ve adaletin burcu Terazi’de olacak. Mars’ın Terazi burcundaki yolculuğu, ay boyunca iş ortamınızda diplomatik olmanız gereken durumlarla karşı karşıya kalabileceğinizi gösteriyor. Bir Boğa olarak bazen öfkenizi içinizde tutmanın zor olduğunu biliyoruz ama sağlığınızı da göz önünde bulundurarak buna özellikle dikkat etmeniz gereken bir aydasınız. Bu ay burç değiştiren bir başka gezegen de iletişimin ve zekanın simgesi Merkür… Merkür 5 Kasım’da Yay burcuna ilerliyor ve maddi konuları gündeminize taşıyor. Ay boyunca kendinizi her zamankinden daha fazla güvene alma zorunluluğu hissedebilirsiniz. Ortaklaşa maddi değerlerle ilgili olarak işleri daha sıkı bir şekilde ele alma gerekliliği var. Özellikle ayın son birkaç günü boyunca bu konularda üzerinizde biraz baskı hissedebilirsiniz.

İKİZLER BURCU: Ayın 5’inde iletişim gezegeni Merkür’ün burç değiştirerek Yay’a ilerlemesiyle birlikte ilişkiler arenasında hareketlilik göze çarpıyor. Bu hareketlilik ortaklıklarınıza da yansıyor dolayısıyla ortaklı girişimlerde bulunmak için uygun bir aydasınız. Kasım ayının son günlerinde söz konusu ilişkilerin daha bağlayıcı bir düzene geçmesi söz konusu olabilir. Ancak özellikle 27-28 Kasım tarihlerinde birlikteliklerinizde ve ilişkilerinizde kendinizi dilediğiniz biçimde ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Merkür’ün 2 gün sonrasında bu kez aşk gezegeni Venüs burç değiştirerek Akrep burcunun derin sularına doğru ilerliyor. Verdiği iyicil etkilerle bilinen Venüs, haritanızın sağlık sektöründe olacak. Bu, sağlık problemleri yaşayanlarınız için iyi bir haber. Ancak Venüs’ün hayattan aldığımız keyifle de yakından ilgili olduğunu bilmemiz lazım. Dolayısıyla yemeyi, içmeyi biraz ölçülü ve dengede tutmanız aşırıya kaçmamanız gerekiyor. Venüs, estetiğin de simgesidir. Bu ay Venüs’ün iyicil etkileri altında ofisinizi güzelleştirebilir daha zevkinize uygun bir hale getirebilirsiniz.

Savaş gezegeni, aynı zamanda irade gücümüzü ve cesaretimizi temsil eden Mars, ay boyunca Terazi burcunda yol alacak. Böylelikle enerjinizi yaratıcı projelerinize ve çocuklarınıza kanalize edebileceksiniz. Bekar olanlarınız içinse aşk cephesi oldukça dinamik etkiler barındırıyor ancak bu alanda tartışmalara ve mücadelelere açık olabileceğiniz bir ayda olduğunuzu aklınızda bulundurmalısınız. Yaratıcılık içeren projeleriniz ise bu ay biraz daha çaba sarf etmenizi gerektirebilir.

YENGEÇ BURCU: İletişim gezegeni Merkür, 5 Kasım günü burç değiştirerek Akrep’ten Yay’a ilerliyor. Bu da günlük rutininizde hareketlenme anlamına gelirken koşuşturmanızın da artacağı bir sürece işaret ediyor. Bu ay size sanki yetişmek zorunda olduğunuz işler hiç bitmeyecekmiş gibi gelebilir özellikle de ay sonuna doğru üzerinizde biraz baskı hissetmeniz ve daha disiplinli olmanız gerekliliğini hissedilebilirsiniz. Ancak işleriniz ne kadar yorucu olursa olsun Merkür, önümüzdeki ay geri gitmeye başlamadan işlerinizi düzene sokmayı ihmal etmeyin. Bu ay burç değiştiren bir başka gezegen de aşkın simgesi Venüs… Gezegen, 7 Kasım’da Akrep burcuna geçmiş olacak. Bekar olanlarınız için aşk cephesi çok hareketli ancak ilişkinizde aşırı sahiplenmeyle ve kıskançlıkla ilgili baş gösterebilecek problemlere karşı şimdiden önleminizi alın derim. Bazılarınızsa ise bu ay aşkı bulmaya her zamankinden daha yakın olacak. 13 Kasım ve öncesindeki iki güne özellikle dikkat! Şans gezegeni Jüpiter, bu tarihlerde Venüs’le birleşecek ve bolluk-bereket enerjisini katlayarak artıracak. Bu transitle birlikte çocuklarınızla ilgili çok olumlu gelişmeler de bekleyebilirsiniz.

Gelelim irade gücümüzün ve girişimlerimizin temsilcisi, savaş gezegeni Mars’a… Kızıl gezegen, ay boyunca Terazi burcunda olacak. Dolayısıyla enerjinizi evinize ve aile bireylerinize akıtmanız şaşırtıcı olmayacaktır. Yaşam alanınızda hareketlilik göze çarparken evde bir tadilat gündeme gelebilir. Aile içindeyse sanki bu ay sular durulmuyor! Aile bireylerinizle ilgili biraz mücadele gerektirecek durumlar içinde kalabilirsiniz. Olası bir tartışma durumunda siz Yengeçler için pek kolay olmasa da diplomasiyi elden bırakmamaya bakın.

ASLAN BURCU: İletişim gezegeni Merkür 5 Kasım’da sizin gibi Ateş elementinden olan Yay burcuna ilerliyor. Yaratıcılığınızla adınızdan söz ettireceğiniz bir aya adım atıyorsunuz. Yine yaratıcılık içeren projeleriniz özellikle ayın sonuna doğru daha fazla şekillenecek ve elle tutulur olacaktır. Çocuklarınız da bu ayın önemli gündem maddeleri arasında olacak. Özellikle eğitimleriyle ilgili önemli girişimlerde bulunabilirsiniz. Kasım, evinizi dilediğiniz gibi güzelleştirmek ya da yeniden dekore etmek için de çok uygun bir ay. Aşkın temsilcisi Venüs aynı zamanda estetiğin ve güzelliğin de simgesidir. Gezegen, 7 Kasım’da Akrep burcuna ilerleyerek iyicil etkilerini evinize ve ailenize veriyor olacak. Aile içinde düğün, nişan gibi mutluluk verici olaylar şaşırtıcı olmayacaktır. Aynı zamanda estetiğin gezegeni de olan Venüs, evinizi güzelleştirmeniz ve zevkinize göre dekore etmeniz için de uygun etkiler veriyor. Venüs’ün Akrep burcuna ilerlemesinin aynı zamanda gayrimenkul yatırımlarınız için olumlu etkiler veren bir transit olduğunu belirtelim.

Cesaretimizin ve girişim potansiyelimizin simgesi Mars, ay boyunca Terazi burcunda olacak. Bu ay, ufak tefek kazalara karşı dikkatli olmanız gerekiyor. Dolayısıyla işleri fazla aceleye getirmemeniz yerinde olacaktır. Bunun yanı sıra ortaya koyduğunuz fikirlerde her zamankinden daha ısrarcı olmanız mümkün. Bu tavrınızın çevrenizdekilerle tartışma ortamına zemin hazırlayabileceğini aklınızda bulundurmalısınız. Genç Aslanlar’ın ise eğitim hayatları bu ay biraz zorlu etkiler alıyor. Dolayısıyla onlar için her zamankinden daha fazla çalışma gerekliliği doğabilir.

BAŞAK BURCU: İletişimin ve zekanın simgesi Merkür, aynı zamanda sizin yönetici gezegeninizdir. Merkür, 5 Kasım’da Yay burcuna ilerlerken ailenizle ve evinizle ilgili çok meşgul olacağınız bir ay da başlamış oluyor. Ev ve aile hayatınızda yapmanız gereken organizasyonlara işaret eden Merkür, bu alanda yaşanması muhtemel karışıklıkları gündeme taşırken bu karışıklığı bir düzene sokma gerekliliği ay sonuna doğru daha da belirgin olabilir. Merkür’ün olduğu yere hareket vardır dolayısıyla bu ay taşınma da gündeme gelebilir. Ancak olası bir taşınmanın ay sonunu bulması daha olası görülüyor. Merkür’ü takiben bir başka burç değiştiren gezegense 7 Kasım’da Akrep burcuna ilerleyen Venüs… Bu ay, yakın çevrenizle ilişkileriniz ve iletişiminiz olumlu etkiler alıyor. Venüs, iyicil etkiler veren benefik bir gezegendir aynı zamanda da aşkı temsil eder. Kardeş, kuzen gibi yakın akrabalarınızla ilgili güzel gelişmeler bu ay gündeme gelebilir. Kısa mesafeli yolculuklarınızdan fayda sağlayabileceğiniz ve eğitiminizle ilgili olumlu etkiler bekleyebileceğiniz bir aydasınız.

Savaş gezegeni Mars, ay boyunca Terazi burcunda yani para evinizde olacak. Mars’ın olduğu yere mücadeleden ve hırstan söz edebiliriz. Dolayısıyla bu ay sizler için girişim ve mücadele gerektirecek alan maddiyat olacak. Mars’ın Terazi burcundaki transitiyle birlikte yeteneklerinizi değerlendirmek için de ciddi bir motivasyon hissedeceksiniz. Bu ay maddi olarak biraz sıkışık olmanız ve kendinizi güvende hissetmekte zorlanmanız mümkün ancak durumunuzu toparlamak için gerekli enerjiyi bulmanız zor olmayacak.

TERAZİ BURCU: Mars astrolojide savaş gezegeni olarak bilinir ancak irade gücümüz, cesaretimizi ortaya koyuş şeklimiz ve mücadele potansiyelimiz de Mars’ın etki alanındadır. Kızıl gezegen, ay boyunca burcunuzda ilerliyor olacak. Bu, her zamankinden daha hırslı olabileceğiniz bir sürece girdiğinizi gösteriyor. Mars aynı zamanda öfkemizi de tetikler. Burcunuzdayken öfkeye kapılmanızın daha kolay olacağı muhakkak. Ancak unutmayalım ki Terazi, diplomatik ve yumuşak bir burçtur dolayısıyla bu öfkeyi kontrol altında tutmak sizin için çok da zor olmayacaktır. Ayrıca ay boyunca düşüncelerinizde aşırı ısrarcı bir tutum izlemenizden kaçınmanızı öneririm. Aslına bakacak olursak bu ayın en şanslı burçları arasındasınız çünkü gökyüzünün iyicil gezegenlerinden, yöneticiniz Venüs 7 Kasım’dan itibaren para evinizden geçmeye başlayacak. Maddi koşullarınızda iyileşme gözlemleyebileceğiniz bu ayda yeteneklerinizi değerlendirmek konusunda daha istekli olabilirsiniz. Bu yetenekleri maddiyata dönüştürmekle ilgili olarak da önünüz açık… Şans gezegeni Jüpiter 13 Kasım’da Venüs’le bir araya geliyor. Dolayısıyla 13 Kasım ve 2 gün öncesini bir yere not edin çünkü bu tarihlerde bolluk, bereket enerjisini en fazla hisseden burçlardan biri olacaksınız.

5 Kasım’da iletişim gezegeni Merkür de burç değiştirerek Yay’a ilerliyor. Merkür, bu burçtayken düşünceleriniz daldan dala atlayabilir, iletişiminizde stabilite sağlamak zor olabilir. Çevrenize biraz yanar-döner izlenimi verebileceğiniz gibi meşhur kararsızlığınız da doruk noktasına ulaşabilir! Ay sonuna doğru düşüncelerinizi daha sağlam bir zemine oturtma gerekliliği doğacaktır.

AKREP BURCU: Bu ay aşk gezegeni Venüs’ün etkisiyle en sosyal burçlardan birisiniz. Venüs, 7 Kasım’dan itibaren burcunuzda olacak. Bu, özellikle bekar olanlarınız için oldukça olumlu etkiler veren bir transit. Bu ay, aşkı bulmanız daha kolay olacağı gibi sosyal ortamınızda da aranılan bir isim olacaksınız. Venüs’ün enerjileriyle ay boyunca çekiciliğiniz de artacak ve cazibenizle kendinizden söz ettireceksiniz. Savaş gezegeni olarak bilinen Mars aynı zamanda sizin yönetici gezegeninizdir. Yöneticiniz ay boyunca Terazi burcunda, haritanızın bilinçaltını yöneten bölümünde olacak. Mars, bu burçta pek rahat değildir çünkü iddialı doğasını ortaya koymakta zorlanır. Terazi gibi kararsız bir burç, Mars’ın girişimci ruhunu ve hırslı doğasını kısıtlar. Dolayısıyla Mars’ın tuttuğunu koparan tavrı, bu ay pek işinize yaramayabilir dahası gizli, açığa çıkartamadığınız bir öfke içten içe sizi rahatsız edebilir.

Bu ay burç değiştiren başka bir gezegen de 5 Kasım’da Akrep’ten çıkıp Yay burcuna ilerleyecek olan Merkür… Merkür ay boyunca para evinizde olacak dolayısıyla maddi alanda hareketlilik göze çarpıyor. Ancak bu hareketlilik, finansal konularda organize olma gerekliliğini de beraberinde getiriyor. Özellikle ayın son günlerinde bu alanda kendinizi biraz baskı altında hissedebilir, somut değerler ortaya koyabilmek için daha fazla çaba gösterebilirsiniz.

YAY BURCU: Bu ayki mottonuz; ‘harekette bereket vardır’ olacak çünkü iletişim gezegeni Merkür 5 Kasım’dan itibaren burcunuzda ilerlemeye başlıyor. Merkür, önümüzdeki ay geri gitmeye başlamadan önce Kasım ayını işlerinizi organize etmek için iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Tanrılar’ın habercisi olarak bilinen Merkür burcunuzdayken kendinizi ifade etme isteğiniz her zamankinden daha yoğun olacaktır. Fikirlerinizin duyulur olması ve düşüncelerinizi dilediğiniz gibi yaymak sizin için önemlidir. Merkür seyahatleri de temsil eder dolayısıyla bu ay her zamankinden çok yolculuk yapabilirsiniz. Ancak dağınık olabilen düşüncelerinizi toparlamanız gerekliliği ay sonuna doğru daha belirgin olabilir. Aşk gezegeni Venüs ise 7 Kasım’da Akrep burcuna ilerliyor. Bu transit, fazla göz önünde olmak istemeyeceğinize işaret ediyor. Kendinizle daha çok baş başa kalarak veya sevdiğiniz birkaç kişiyle evinizde vakit geçirerek kendinizi bir süre dinlenmeye alabilir ve önümüzdeki ay için bol bol enerji toplayabilirsiniz.

‘Enerji’ demişken aklımıza ister istemez savaş gezegeni Mars geliyor. Mars girişim potansiyelimizin ve cesaretimizin yanı sıra enerjimizi nereye akıttığımızla da yakından ilgilidir. Gezegen ay boyunca Terazi burcunda ilerliyor olacak dolayısıyla enerjinizi sosyal gruplara, arkadaş çevrenize kanalize edeceğiniz görülüyor. Ay boyunca hedeflerinizi gerçekleştirmek için hırsınızı yapıcı bir şekilde ortaya koymanız önemli. Ancak içinde bulunduğunuz topluluklarda tartışmaya açık olabileceğinizi aklınızda bulundurmalısınız.

OĞLAK BURCU: Savaş gezegeni Mars, Kasım ayı boyunca Terazi burcunda seyahat ediyor olacak. Bu da kariyer alanında biraz mücadele gerektirecek ve hırs yapabileceğiniz durumlar içinde kalabileceğinizi gösteriyor. Ancak bu hırsınızın çevrenizdekileri biraz rahatsız etmesi de olası… ‘Hırs’ sizin hiç de yabancısı olduğunuz bir kavram değil ancak bu hırsın sizi alaşağı etmesine izin vermeyin. Bu ay kariyerinizle bağlantılı kişilerle tartışmalara da açık olabileceğiniz görülüyor dolayısıyla politik davranmaya ve sinirlerinizi sakin tutmaya özen göstermelisiniz. Neyse ki Kasım ayında daha olumlu olarak nitelendirebileceğimiz gelişmeler de söz konusu. 7 Kasım’da sevginin ve değerlerimizin simgesi Venüs, Akrep burcuna ilerliyor. Özellikle Venüs’le şans gezegeni Jüpiter’in kavuşum yapacağı 13 Kasım ve öncesindeki iki gün sosyal çevrenizde parlayacağınız zamanlar olarak öne çıkıyor. Bekar olanlarınız arkadaş çevrelerinden umulmadık bir teklif alabilirler! Bu ay; dostluklarınızın bol bol yararını görecek, grup projeleri içinde yer alacak ve geleceğe yönelik hedeflerinizde ilerleme sağlayabileceksiniz.

Bu ay burç değiştiren bir başka gezegense iletişimin ve zekanın simgesi Merkür… Merkür, 5 Kasım’da Yay burcunda olacak. Bu, sizin için biraz zorlu etkiler veren bir etki doğurabilir. Fikirlerinizi her zamankinden daha fazla kendinize saklama gerekliliği doğabilir. Kendinizi istediğiniz şekilde ifade etmekte zorlanabilir, iletişim gücünüzün kısıtlandığını hissedebilirsiniz. Siz ketum olmanın faydalarını bilen bir burçsunuz dolayısıyla Merkür’ün Yay burcundaki geçişini bir içe bakış süreci olarak değerlendirmekte zorlanmayacaksınızdır.

KOVA BURCU: Bu ay kariyer alanında en şanslı burçların başında geliyorsunuz. Gökyüzünün en iyicil gezegenlerinden biri olan, değerlerimizin ve sevginin simgesi Venüs’ün 7 Kasım’da Akrep burcuna ilerlemesiyle birlikte sadece kariyerinizde değil sosyal statünüzde de iyileşme sağlamanız mümkün. Dolayısıyla bu ayın sizler için başlıca gündem maddeleri, terfi ya da maaş artışı olabilir. İş arkadaşlarınızdan da büyük destek ve yarar görebilirsiniz. 13 Kasım’da göklerin en büyük şans gezegeni Jüpiter, Venüs’le bir araya gelecek ve astrolojide ‘kavuşum’ dediğimiz açıyı oluşturacak. Ancak Jüpiter’in bolluk ve bereket dolu enerjileri iki gün öncesinden kendini göstermeye başlayacaktır. Venüs Akrep burcunda seyrederken sevgilisi savaş gezegeni Mars, ay boyunca Terazi burcunda olacak. Bu, şayet süregelen davalarınız varsa biraz zorlu bir aya girmiş olabileceğinizi gösteriyor. Uzaklara yapılacak seyahatlerde ise ufak tefek kazalara karşı dikkatli olmanızı öneririm. Yabancılarla iş yapıyorsanız onlarla ilişkileriniz de biraz zorlu etkiler alıyor olacak.

İletişim gezegeni Merkür de burç değiştirerek 5 Kasım’da Yay burcuna ilerliyor. Arkadaş ortamlarınızda ve sosyal çevrenizde hareketlilik gözlenirken pek çok projeyi birden ele alma beceriniz de gün yüzüne çıkıyor. Merkür, Aralık başında geri gitmeden önce hedefleriniz doğrultusunda iyi bir organizasyon gerekliliği var. Ayın sonlarına doğruysa bu gereklilik daha da görünür olabilir.

BALIK BURCU: Aşk gezegeni Venüs, şans gezegeni Jüpiter’le birlikte iyicil etkilerini hayatlarımıza taşır. 7 Kasım’da sizler gibi Su elementinden olan Akrep burcuna geçiş yapacak olan gezegen, yurtdışı yerleşimi için başvurularınız, vize bekleyişleriniz için olumlu sonuçlar verecektir. Basın-yayın ve medya sektöründe çalışanlarınız da bu transitin güzel etkilerinden yararlanabilirler. Bir iyi haber de genç Balıklar için… Sizlerin de önünde yüksek öğreniminizle ilgili şanslı etkiler alacağınız bir süreç söz konusu. Özellikle aynı zamanda yöneticiniz olan şans gezegeni Jüpiter’le Venüs’ün kavuşum yapacağı 13 Kasım ve öncesindeki iki gün bu olumlu etkiler daha da güçleniyor. 5 Kasım’da Yay burcuna ilerleyen iletişim gezegeni Merkür ise dikkatinizi kariyer hayatınıza yönlendiriyor. Merkür önümüzdeki ay geri gitmeye başlamadan önce sizler için hareketli etkiler söz konusu… Ancak ayın son günlerine dikkat etmeniz gerekiyor özellikle 27-28 Kasım tarihlerinde işlerinizin yoğunluğundan yakınabilir, üzerinizdeki sorumlulukların arttığını hissedebilirsiniz.

Savaş gezegeni Mars aynı zamanda bizleri mücadele etmemiz gereken durumlar içinde bırakır. Mars, ay boyunca Terazi burcunda yani haritanızın ortak paylaşımlarla ilgili alanında olacak. Dolayısıyla miras işleriniz, kredi başvurularınız biraz zorlu etkiler alabilir. Bu ay borçlarınızın tahsili zor olabileceği gibi sizden borç isteyenleri geri çevirmeniz yerinde olacaktır.

 

You may also like

Transit Mars
Transit Mars Balık’ta; akışa bırakmanın dayanılmaz hafifliği!
venüs yay burcunda
VENÜS YAY BURCUNDA; İLİŞKİLERE HEYECAN VE DİNAMİZM GELİYOR
kasım 2018 burç yorumları
KASIM 2018 BURÇ YORUMLARI
ekim ayı burç yorumları
EKİM AYINDA 12 BURCU NELER BEKLİYOR?