3
Ara
2017
0
güneşe koşarken aya tutuldum

‘GÜNEŞ’E KOŞARKEN AY’A TUTULDUM’ KİTAPÇILARDA

İÇ DÜNYAMIZIN VE DUYGULARIMIZIN TEMSİLCİSİ AY BURÇLARININ KENDİLERİ VE ÇOCUKLARI ÜZERİNDEKİ ETKİSİNİ MERAK EDENLER İÇİN YENİ KİTABIM ‘GÜNEŞ’E KOŞARKEN AY’A TUTULDUM’ /ÇOCUKLAR VE YETİŞKİNLER İÇİN AY BURÇLARI’ TÜM KİTAPÇILARDA!

 

ASTROLOJİYE YENİ BİR SOLUK: AY BURCUNUZ İLE TANIŞIN

Ay Burçları konusunda bir ilke imza atan Ahu Uz’un, Ay burcumuzun karakterimizi ve hayatımızı nasıl etkilediğine dair astrolojik analizlerinin yer aldığı “Güneş’e Koşarken Ay’a Tutuldum” kitabı Tortuga Yayınları’ndan çıktı.

Yazar, bizleri Ay Burcumuzla tanıştıran kitabı “Güneş’e Koşarken Ay’a Tutuldum”da, özellikle çocuklarda belli bir yaşa kadar Ay Burcunun ne kadar önemli olduğuna dikkat çekiyor. Tabii Ay, yetişkinlerin hayatlarında da her zaman etkisini hissettiriyor. Bu nedenle kitapta çocuklarda Ay Burçlarının özelliklerinin yanı sıra yetişkinlerin Güneş – Ay kombinasyonlarıyla ilgili bir bölüm de tüm detaylarıyla yer alıyor.

Kitaptaki bir diğer bölüm ise, astrolojinin temeli olan 4 elementi konu ediyor. Ateş, Toprak, Hava ve Su elementlerinin eksikliğinin ya da fazlalılığının çocuklara nasıl etki ettiğini de anlatan yazar, Ay Burcunun insanın kendisini tanıması için paha biçilemez bir araç olduğunu belirtiyor.

Ay Burcumuz bizim içgüdüsel davranışlarımızın, duygu dünyamızın ve bilinçaltımızın simgesidir ve Güneş burcumuzla şekillenen amaçlarımıza doğru yol alırken bizleri geri çekme ya da yukarı kaldırma gücüne sahiptir. Eğer Ay Burcumuzun özelliklerini gerektiği şekilde hayatımıza uyumlayabilirsek bizi Güneş’imizle birlikte varmak istediğimiz noktaya çok daha çabuk ulaştırır.

  • Ay Burcunuzun sizi nasıl etkilediğini öğrenmek ister misiniz?
  • Peki ya çevrenizle ve çocuğunuzla olan ilişkilerinizi?
  • Çocuğunuzun gözünde nasıl bir annesiniz?

 

Bunlar gibi daha pek çok sorunun cevabı ve Ay Burcunuzla ilgili yol gösterici bilgiler Batı ve Hint astrolojisinde uzman Ahu Uz’un alanında bir ilk olma niteliği taşıyan kitabında!

You may also like

Mars Yay burcunda
Transit Mars Yay burcunda
ikizler burcunda dolunay
İKİZLER DOLUNAYI YAKLAŞIYOR!
ekim ayı burç yorumları
EKİM AYINDA 12 BURCU NELER BEKLİYOR?
aslan burcunda ay tutulması
ASLAN BURCUNDA AY TUTULMASI; KENDİ IŞIĞIMIZI YANSITMAK