31
Ağu
2018
0

EYLÜL AYI BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU: Eylül ayının ilk haftası boyunca ikili ilişkilerinizle ve ortaklıklarınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Birlikteliklerinizde uyumlu bir ortamın hakim olacağı görülürken bu dönem verimli işbirlikleri için de şanslı bir süreç olarak öne çıkıyor. Ayın 10’undan itibaren özellikle ortaklaşa maddi konularda beklentileriniz karşılanacağa benziyor. Bu dönemden başlayarak ayın geri kalanı boyunca miras ve kredi işleriniz yolunda ilerleyebilir, borçlarınızı tahsil edebilir veya ortak yatırımlardan fayda sağlayabilirsiniz. Eylül geçtiğimiz aylarda kariyerlerinde engellemelerle karşılaşan Koçlar için daha olumlu enerjiler vaat ediyor. Artık ilerlemenizin önündeki kısıtlayıcı faktörleri belirlemiş olduğunuz ve bunlarla baş edebilecek stratejileri daha kolay geliştirebildiğiniz için hedefleriniz doğrultusunda adım atabilirsiniz. Ayın ilk iki haftasında sağlığınıza da dikkatinizi vermeniz gerekiyor. Yine bu dönemde iş ortamınızda meydana gelebilecek değişikliklere karşı hazırlıklı olmalısınız. Ayın ikinci yarısından itibaren üzerinize pek çok proje alabilir ve bağlı olduğunuz gruplar içinde aktif bir rol alabilirsiniz. 25 Eylül’de burcunuzda meydana gelen dolunay özellikle mart doğumlu Koçlar’ın hayatında etkilerini daha belirgin olarak gösterebilir. Bu dolunayı takip eden günlerde Koçlar duygularını ifade etmekte zorlanabilir ve ilişkilerinde dönüm noktası olarak niteleyebilecekleri gelişmeler yaşayabilirler.

BOĞA BURCU: Ayın ilk haftası özellikle sağlık sorunu yaşayan Boğalar için güzel gelişmeler vaat ediyor. Herhangi bir sağlık probleminiz varsa bunu iyileştirmeye yönelik adımlar atmanız için elinizde fırsatlar olacaktır. Eylül ayının ilk haftası sonlanırken birlikteliklerinizden ve ortaklıklarınızdan verim elde edebileceğiniz bir süreç de başlıyor. Ayın geri kalanına ikili ilişkilerinize huzurun ve uyumun egemen olacağı görülürken bu süreç fayda getirecek işbirlikleri kurmanızı da destekleyici olacaktır. Aşk eylül ayında sizin için önemli bir gündem maddesi olacağa benziyor. 9 Eylül ve takip eden iki hafta bekar Boğalar için kayda değer gelişmeler vaat ediyor. Aşk kapınızı her an çalabilir özellikle de 3-13 Mayıs tarihleri arasında doğduysanız… Söz konusu süreç bazı Boğalar içinse farklı anlamlar taşıyor. Kiminizin çocuk sahibi olmaya karar verebileceği görülürken kiminizse yaratıcılık içeren projelere start verebilirsiniz. Ayın ikinci yarısından itibaren kariyerinizle ilgili biraz mücadele içeren durumlar içine girebilirsiniz. Bu sizin için kendinizi ortaya koymaya çalışacağınız ve bunu yaparken de çevrenizdekilere karşı biraz zorlayıcı olabileceğiniz bir dönem. Ayın ikinci yarısında üstlerinizle iyi geçinmeye çalışın ve münakaşa ortamı yaratmamaya özen gösterin! Ayın son haftasında biraz içe kapanabileceğiniz görülse de bu kendinizi dinlemeniz için iyi bir fırsat da olacaktır. Ancak çok fazla yalnız kalmamaya ve kendinizi izole etmemeye dikkat etmeniz gerekir.

İKİZLER BURCU: Eylül ayının ilk haftası boyunca bekar İkizler’in aşk hayatı oldukça hareketli… Bu, yeni bir aşka yelken açmak isteyen İkizler burçları için uygun bir dönem… Yaratıcılık içeren projeleri üzerinde çalışan İkizler burçları da bu bir hafta boyunca gereken ilhamı alabilecekler. Ebeveyn olanlarınız ise çocuklarıyla ilgili olumlu gelişmeler bekleyebilirler. Eylül’ün ilk haftası biterken İkizler burçları dikkatlerini ev ve aile yaşamlarına döndürüyorlar. Özellikle 3-12 Haziran doğumlularınız için yeni bir eve taşınmak, aile içinde yeni bir başlangıç, yaşam alanınızla ilgili yapacağınız bir yenilik ya da gayrimenkul alım satımı gündeme gelebilir. Bu etki 9 Eylül’deki Başak yeniayını takiben iki hafta boyunca yoğun olarak görülecek. Bu ayın önemli gündem maddelerinden biri de iş ortamınız ve sağlığınız olacak. İşinizde huzurlu bir ortamın hakim olacağı görülürken iş arkadaşlarınızla da uyumlu bir işbirliği içinde olabileceksiniz. Sağlık şikayetleri olan İkizler burçları ise ayın ikinci yarısında bu şikayetlerinden kurtulmak için arkalarında destek hissedecekler. Ayın ikinci yarısında ayrıca süregelen davalarınız varsa onlarla ilgili biraz zorlu bir süreçten geçmenizin olası olduğu görülüyor. Ayın son haftasında ise dikkatinizi sosyal çevrenize ve dahil olduğunuz gruplara yöneltiyorsunuz. Bu hafta boyunca arkadaşlıklarınıza daha fazla özen gösterme gerekliliği var.

YENGEÇ BURCU: Eylül ayının ilk haftası boyunca ailevi konularda güzel gelişmeler yaşayabilir, evinizde ve aile hayatınızda huzuru sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra yaşam alanınızı güzelleştirebilir; zevkinize göre dekore edebilirsiniz. Bu aynı zamanda gayrimenkul alım satımıyla ilgili de şanslı olacağınız bir dönem. Eylül ayının ilk yarısı ikili ilişkileriniz ve ortaklıklarınız açısından biraz zorlu geçebilir. Olası anlaşmazlıklara karşı sakin olmanız ve agresif tavırlardan uzak durmanız gerebilir. Söz konusu dönemde ilişkiler kopmaya daha yatkın olacaktır. Ayın 9’undaki Başak yeniayı iletişim evinizde gerçekleşiyor. Yeniayı takip iki hafta boyunca kısa seyahatlerinizde artış olabileceği gibi istediğiniz bir konuda eğitim almaya da başlayabilirsiniz. Yakın akrabalarınızla ilişkileriniz de bu dönemde ön plana çıkacaktır. Bekar Yengeçler’in yüzü ayın 10’unda itibaren gülmeye başlıyor. Sosyal anlamda her zamankinden daha aktif olacakları bu dönemde karşılarına çıkan aşk fırsatlarını iyi değerlendirmeye bakmalılar. Ayın sonunda Yengeçler’i önemli bir Koç dolunayı bekliyor. Özellikle ayın son haftasına damga vuran bu dolunay haziran doğumlu Yengeçler’i daha fazla etkiliyor. Koç dolunayı söz konusu Yengeçler’in hayatına kariyerle ilgili sonlanmalar getirebileceği gibi soysal statülerinde değişiklik yaşamalarına da ön ayak olabilir.

ASLAN BURCU: Eylül ayının ilk haftası boyunca yakın yerlere yapacağınız seyahatlerde artış olabilir, bu seyahatlerde keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bunun yanı sıra kardeş, kuzen gibi yakın akrabalarınızdan güzel haberler alabilir, hayatlarındaki olumlu gelişmelere tanık olabilirsiniz. İletişiminizin kuvvetli olacağı bu dönemde yakın çevrenizden fayda sağlayabileceğiniz etkiler alıyorsunuz. 9 Eylül’deki Başak yeniayı para evinizde meydana geliyor. Bu da dikkatinizi maddi kazanımlarınıza çevireceğiniz bir sürecin habercisi. Özellikle yeniayı takip eden iki hafta boyunca sizlere yeni kazanç kapıları açılabilir, yeteneklerinizi değerlendirmeniz ve kazanca çevirmeniz için önünüze fırsatlar çıkabilir. Bu süreçte hayatınızda gerçekten değer verdiğiniz şeylere odaklanmak için de önemli adımlar atabilirsiniz. Ayın 10’undan itibaren dikkatinizi yönelteceğiniz bir başka alansa ev yaşamınız ve aileniz olacak. Ailenizde huzur ortamının hakim olacağı bu süreçte yaşam alanınızı güzelleştirmeye çalışabilir ya da evinizi yeni baştan dekore edebilirsiniz. Ev almak isteyen Aslanlar da bu dönemde şanslı olacaklar. Ancak ayın ikinci yarısı ikili ilişkiler ve ortaklıklar yönünden biraz zorlayıcı etkiler getiriyor. Anlaşmazlıklar ve kopmalar olası dolayısıyla olaylara serinkanlı yaklaşmak ve uzlaşmacı bir tutum takınmak faydalı olacaktır.

BAŞAK BURCU: Ayın ilk haftası boyunca maddi kazanımlarınız yönünden şanslı etkiler alıyorsunuz. Maddi yönden ilerleme kaydedeceğiniz bu süreçte kaynaklarınızı artırmanın yollarını bulmanız daha kolay olacaktır. Ayın 9’unda burcunuzda yeniay meydana geliyor ve yeniayın 5 gün öncesinde ve sonrasında doğanlar daha çok etkileniyor. Yeniayı takip eden iki hafta boyunca yeni başlangıçlar yapmak, dilerseniz yeni bir imaja sahip olmak; sonbahar ve kışa taze enerjilerle girmek için fırsatlarınız olacaktır. Ayın 10’undan itibaren iletişiminiz güçleniyor ve kurduğunuz bağlantıların faydasını görmeye başlıyorsunuz. Ayın geri kalanı dilediğiniz bir konuda eğitim almaya başlamanız için de iyi bir dönem. Ayın ilk yarısı aşk hayatınızda biraz zorlayıcı etkiler alıyorsunuz. Bu süreçte tartışmalar ve kopmalar gündeme gelebilir. Ebeveyn Başaklar ise enerjilerinin büyük bölümünü çocuklarına vermek durumunda kalabilirler. Ayın ikinci yarısında dikkatiniz iş ortamınıza ve sağlığınıza yöneliyor. Ofis ortamındaki yoğun çalışma koşulları sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebilir dolayısıyla kendinizi aşırı şekilde yormamaya dikkat etmeniz gerekiyor. Ayın son haftasında ise miras, kredi, borç alış-verişi gibi gündeminizi meşgul eden bir konu nihayete erebilir ve bunun maddi durumunuz üzerinde önemli bir etkisi olabilir.

TERAZİ BURCU: Ayın ilk haftası boyunca sosyal çevrenizde oldukça aktif olacağınız görülürken çekiciliğiniz de artıyor. Özellikle bekar Teraziler bu hafta yeni birlikteliklere yelken açabilirler. Bu hafta göz önünde olmaya bakın çünkü ayın geri kalanında biraz içe dönebileceğiniz etkiler var. Bunun sebebi de 9 Eylül’de Başak burcunda meydana gelen yeniay. Özellikle yeniayı takip eden iki haftalık süreçte kendinizle baş başa kalmayı tercih edebilirsiniz ancak bu tutumunuz içsel bir yenilenme süreci için gerekli olabilir. Ayın ilk yarısında ailevi tartışmalara açıksınız, soğukkanlılığınızı kaybetmemeye bakın. Evinizde tadilat işlerine girişecekseniz ayın ilk yarısında uygun etkiler var. Ayın ikinci yarısından itibaren parasal açıdan şanslı etkiler almaya başlıyorsunuz. Geliriniz artabileceği gibi kazanımlarınıza ilave olabilecek ekstra kaynaklar da yaratabilirsiniz. Yeteneklerinizi de değerlendirmeye alacağınız bu süreçte aynı zamanda kendi değerinizin farkına varmanız ve beklentilerinize de bu şekilde oluşturmanız gerekecek. Ayın son haftası ikili ilişkileriniz açısından önemli bir hafta. Bu süreçte ortaklıklar, işbirlikleri, birliktelikleriniz mercek altında olacak. Özellikle eylül doğumlu Teraziler için bazı sonlanmaların gündeme gelebileceği görülüyor.

AKREP BURCU: Eylül ayının ilk haftası boyunca fazla göz önünde olmak istemeyeceğiniz ve daha geri planda kalmayı tercih edeceğiniz etkiler alıyorsunuz. Bu bir haftalık süreçte kalabalıklar arasında olmak yerine çok yakınlarınızla baş başa kalmayı tercih edebilirsiniz. Neyse ki ayın ikinci haftasından itibaren daha fazla sosyalleşmek isteyecek ve farklı ortamlara girmeye daha hevesli olacaksınız. Özellikle bekar olanlarınız ayın geri kalanında biriyle tanışabilir ve yeni bir aşka yelken açabilirler. 9 Eylül’deki Başak yeniayı gelecek planlarınızı yeniden şekillendirmek veya onlara yön vermek konusunda etkili olabilir. Yeni bir çevre edinmek, çeşitli gruplarla etkileşime geçmek ya da bu gruplara dahil olmak için oldukça uygun etkiler var. Yeniayı takip eden iki hafta bu etkiler daha belirgin olacaktır. Ayın ikinci yarısı ev ve aile cephesinde hareketlilik göze çarpıyor; bu dönemde büyük bir tadilat işine girişebilirsiniz. Aile yaşamınız da dinamik etkiler alıyor. Aile bireyleri iyi geçinmeye her zamankinden daha fazla özen göstermeniz gerekiyor. Ayın son haftasında ise dikkatinizi günlük rutininize yöneltiyorsunuz. Bu hafta uzun süredir üzerinde çalıştığınız bir proje bitebileceği gibi iş ortamınızda bazı sonlanmalar olabilir; örneğin bazı arkadaşlarınızla vedalaşabilir ya da ofisinizde önemli bir değişim yaşayabilirsiniz.

YAY BURCU: Eylül ayının ilk haftası boyunca arkadaş çevrenizde ve içinde yer aldığınız gruplarda çok sosyal olacağınız görülüyor. Bazı bekar Yaylar söz konusu hafta boyunca arkadaş ortamları vasıtasıyla yeni bir aşka ‘merhaba’ diyebilirler. Ayın ilk yarısında maddi konularda biraz mücadele içinde olacağınız görülüyor. Maddi kazanımlarınızı artırma konusunda hırslı ve kararlısınız ancak sizi geri düşürebilecek durumlara da hazırlıklı olmanız gerekiyor. 9 Eylül’deki Başak yeniayı önemli çünkü kariyer evinizde meydana geliyor. Bu sizin için kariyerinizle ilgili bir başlangıcın yanı sıra, toplumsal statüde yenilik anlamına da gelebilir. Yeniayın etkisini takip eden iki hafta boyunca en çok hissedecek olan Yaylar ise 5-15 Aralık doğumlularınız olacak. Ayın ikinci yarısı boyunca iletişiminizde yumuşak bir üslup belirlemeye çalışın nitekim fikirlerinizde ve düşüncelerinizde fazla ısrarcı olmanız çevrenizdekiler için rahatsızlık verici olabilir. Ayın son haftasında ise üzerinde çalıştığınız yaratıcı projelerinizin meyvelerini alabileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Bu süreç ebeveyn Yaylar içinse çocuklarıyla ilgili önemli gelişmelerin habercisi olabilir. Bu etkileri en fazla hissedenler Kasım doğumlu Yaylar olacaklar.

OĞLAK BURCU: Eylül ayının ilk haftası boyunca kariyerinizle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Üstlerinizin takdirini toplayacağınız bir haftanın söz konusu olacağı görülüyor. Ayın ilk yarısı boyunca oldukça kararlı ve hırslı bir tutum içinde olacaksınız. Ancak bu hırsınızın çevrenizdekileri sizden soğutmamasına dikkat edin; bilmelisiniz ki sizin gibi tuttuğunu koparan bir burcun istediklerini elde etmesi bu süreçte pek de zor olmayacaktır. Ayın ikinci haftasından başlayarak sosyal çevrenizde aranılan bir kişi haline geliyorsunuz. İçinde bulunduğunuz gruplarda ön plandasınız ve bu grupların yanı sıra arkadaş çevrenizin de faydasını göreceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Ayın 9’unda gerçekleşecek Başak yeniayı ise özellikle takip eden iki haftalık dönemde süregelen davalarınız, yurtdışı seyahatleriniz, yüksek öğreniminiz veya basın-medya ilişkileriniz üzerinde etkili olacak ve söz konusu alanlarda başlangıçlar yapmanız mümkün olabilecek. Bu etkiyi en çok alan Oğlaklar ise 3-13 Ocak doğumlularınız olacak. Ayın son haftası ise gelişmeler ev ve aile yaşamınızdan yana olacak. Bu dönemde özellikle aralık doğumlu Oğlaklar için taşınma gündeme gelebilir veya ailevi bir konu nihayetlenebilir.

KOVA BURCU: Ayın ikinci haftası başlarken kariyerinizle ilgili şanslı bir döneme giriyorsunuz. Bu şanslı dönem büyük olasılıkla size maddi kazanç şeklinde kendisini gösterecektir. Bununla birlikte daha iyi bir pozisyona gelmek isteyenler için de destekleyici etkiler var. Ayın özellikle ilk yarısında enerjinizi biraz içe yöneltmeniz hatta kendinizi biraz engellenmiş hissetmeniz mümkün. Bu süreçte öfkenizi kabartacak bazı durumlarla karşılaşmanız ve bu duyguları içinize atmanız da olası. Ayın ikinci yarısında ise isteklerinize kavuşmak için büyük bir itilim içerisinde olacağınız görülüyor. Bu dönemde her zamankinden daha hırslı davranmanız ve çevrenize karşı biraz zorlayıcı olmanız mümkün. 9 Eylül’deki Başak yeniayı dikkatinizi ortaklaşa maddi konulara yöneltiyor. Kredi alımları, borç alış verişleri, miras işleri sizler için bu yeniayın ana gündem maddeleri olacak ve yeniayı takip eden iki hafta içerisinde bu etkiler daha da belirgin olarak kendini gösterecek. Ayın son haftasında ise özellikle ocak doğumlu olanlarınız kardeş-kuzen gibi yakın akrabalarıyla ilgili önemli bir gelişme yaşayabilir, almakta oldukları bir eğitimin sonuna gelebilir ya da yakın yerlere yolculuklara çıkabilirler.

BALIK BURCU: Ayın ilk yarısı boyunca sosyal çevrenizde oldukça aktif ve enerjik olacağınız görülüyor. Ancak arkadaşlarınızla ilişkilerinizde dikkatli olmanız gereken bir süreç söz konusu; tartışma yaratabilecek ortamlardan ve agresif tavırlardan uzak durmanız gerekiyor. 9 Eylül’de zıt burcunuz Başak’ta yeniay meydana geliyor. Bu yeniay sizin ikili ilişkilerinizi ve ortaklıklarınızı etkiliyor. Yeniayın birkaç gün öncesinde ve iki hafta sonrasındaki süreçte bu etkileri daha çok hissedeceksiniz. Bekar olanlarınız için bu ciddi bir ilişkinin başlangıcı olabilecek bir süreç olabilir. Bazı Balıklar içinse önemli işbirliklerine imza atacakları, yeni ortaklarla el sıkışacakları bir ay söz konusu olabilir. Bu etkileri en çok alanlar ise 3-13 Mart doğumlu Balıklar olacak. Ayın ikinci yarısında enerjinizin biraz içe dönebileceği görülüyor. Zaman zaman kısıtlanmışlık hissinin eşlik edebileceği bu dönemde enerjinizi yaratıcı kanallara yönlendirmek faydalı olacaktır. Ayın son haftasında maddiyatla ilgili konular gündeminizde olacak. Bu zaman zarfında uzun zamandır sürmekte olan bir uğraşınızın meyvelerini toplamaya başlayabilir, maddi kazanımlarınızla ilgili farklı stratejiler oluşturma gerekliliğini hissedebilirsiniz.

 

You may also like

venüs yay burcunda
VENÜS YAY BURCUNDA; İLİŞKİLERE HEYECAN VE DİNAMİZM GELİYOR
ekim ayı burç yorumları
EKİM AYINDA 12 BURCU NELER BEKLİYOR?
kova burcunda dolunay
KOVA BURCUNDA AY TUTULMASI; GELECEĞİMİZİ YARATMAK
TEMMUZ AYI BURÇ YORUMLARI