28
Eyl
2017
0
ekim ayı burç yorumları

EKİM AYINDA BURÇLARI NELER BEKLİYOR?

                             EKİM AYINDA BURÇLARI NELER BEKLİYOR?              

                                     JÜPİTER AKREP BURCUNDA!

Şans, bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter, 10 Ekim’de Terazi burcunu terk edip Akrep burcuna ilerliyor. Önümüzdeki 13 ay boyunca bu burçta seyredecek olan göklerin bilgesi, isteklerimizin ve tutkularımızın peşinden gitmek gitmemiz yönünde itici bir güç olacak. Jüpiter’in olduğu yerde genişleme ve büyüme kaçınılmazdır. Akrep burcu ise küllerinden doğan Anka kuşu misali dönüşüm temasıyla özdeşleşmiştir. Dönüşüm, hepimizin bildiği gibi zorlu bir süreçtir ancak ne kadar zorlu olursa olsun, bu temayla yüzleşmek zorunda kalıp istekli bir şekilde bu olgunun bir parçası olmaya hazırlanıyoruz. Şans ibresinin kimlerden yana döneceği de elbette Jüpiter Akrep transitinin en çok merak edilen konusu! Akrep burcunun yanı sıra yine Su grubu burçları olan Yengeç ve Balık; Toprak grubu burçları Boğa, Başak ve Oğlak daha olumlu etkiler alıyorlar. Aslan, Terazi ve Kova burçları ise hayatlarında kayda değer gelişmeler bekleyebilirler.

KOÇ BURCU: Ekim ayının ilk günlerinden itibaren önemli gelişmeler sizleri bekliyor olacak. Önce 5 Ekim’de bucunuzda meydana gelecek olan dolunayla başlayalım… Uzun süreden beri kendinizi ifade etme isteği bu kadar yoğun olmamıştı ancak dolunayla birlikte bu ifadenin biraz çelişkili şekilde ortaya çıkması mümkün. Üzerinizde baskı hissetmeniz ve duygu-mantık ikilemi yaşamanız çok doğal ve dolunayı takip eden günler boyunca bu çelişki daha da belirgin olmaya hazırlanıyor. Bu dolunayın etkilerini özellikle 28 Mart- 7 Nisan doğumlu olanlarınız daha fazla alıyorlar. Aşk gezegeni Venüs,14 Ekim’de burç değiştirerek Terazi’ye ilerliyor. Bu, ikili ilişkilerinizi, ortaklıklarınızı canlandıran bir transit… Ancak ayın son haftası bu canlılık yerini daha dinamik ve biraz da gergin etkilere bırakıyor. Bu da kendini özellikle ilişkilerde güç savaşları şeklinde ortaya koyabilir gibi gözüküyor.

Şans gezegeni Jüpiter’in Akrep burcuna ilerlemesi önümüzdeki 1 yıl boyunca ortaklaşa para konularını gündeminize taşıyor ve bu alanda olumlu enerjiler getiriyor. Miras işleriniz, borçlarınızın tahsili, kredi başvurularınız bu iyicil etkilerin yaşanacağı alanlar arasında yer alıyor. Bu transit aynı zamanda mistik ve ruhani konulara olan ilginizi de artırabilir ve bu konulara yoğun olarak çekilmenizi sağlayabilir.

BOĞA BURCU: 5 Ekim’de Koç burcunda dolunay meydana geliyor. Bu dolunayın etkileri, sizler için ilk etapta çok görünür olmayabilir çünkü biraz içe dönebileceğiniz ve kendinizi dinlemek isteyeceğiniz etkiler söz konusu. Dolunayı takip eden günlerde sağlığınızı da dikkat etme gerekliliği var. Dolunaylar artık bize hizmet etmeyen her şeyi geride bırakıp, yükleri geride bırakma zamanlarıdır. Bilinçaltınızda birikmiş olumsuzluklardan arınmanızı sağlayabilecek etkiler içeren Koç dolunayının enerjilerine katkıda bulunmak isterseniz nefes terapisi, meditasyon gibi çalışmalar faydalı olacaktır. 14 Ekim’de yönetici gezegeniniz, aynı zamanda aşkın ve estetiğin simgesi Venüs, Terazi burcuna ilerliyor. Venüs; Terazi burcunda da tıpkı sizin burcunuzda olduğu gibi çok rahat eder ve özelliklerini en iyi şekilde ortaya koyabilir. Ayın ikinci yarısından itibaren iş ortamınızı güzelleştirmek için kolları sıvayabilirsiniz, sanatsal faaliyetler ya da projeler içinde yer almak isteyebilirsiniz. Ancak ayın son haftasında kendinizi fazla yormamaya ve gerilmemeye bakın. Kendinizi istenmeyen tartışmaların içinde bulabilirsiniz!

Bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter’in zıt burcunuz Akrep’e ilerlemesiyle birlikte önümüzdeki 1 yıl boyunca ilişkiler cephesinin en şanslı burçları arasında yer alıyorsunuz. Bu, özellikle hayatını kurmak isteyen bekar Boğalar’ın bekledikleri bir fırsattı. Jüpiter’in Akrep transiti boyunca nişan, evlilik gibi bağlayıcılığı olan sözleşmelerin yanı sıra sizin için çok verimli olabilecek ortaklıklara da imza atabileceğiniz görülüyor.

İKİZLER BURCU: Şans gezegeni Jüpiter’in 10 Ekim’de Akrep burcuna ilerlemesiyle birlikte özellikle sağlık alanında olumlu etkiler almaya başlıyorsunuz. Bu transit, şifa çalışmaları içinde yer alanlarınız için de dağarcıklarına katacakları yeni bilgiler ve karşılarına çıkacak fırsatlar anlamına geliyor. Ofis ortamınızda ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde de Jüpiter iyicil enerjilerini gösteriyor. Bu bir yıllık süreç zarfında iş ortamınızın genişlemesi, aranıza yeni iş arkadaşlarının katılımı olası görülüyor. Bu ayın dolunayı Koç burcunda ve 5 Ekim’de meydana geliyor; geleceğinize yönelik olarak ektiğiniz tohumların meyvelerini almaya başlayacağın bir aylık bir dönem sizleri bekliyor olacak. Gruplar içinde bulunmaktan ve bu gruplarla ortak bir proje içinde yer almaktan mutluluk duyacağınız bir dönem… Arkadaş çevrenizdeyse daha önce fark etmediğiniz bazı gerçeklerin su yüzüne çıkma ihtimali var. Dolunayın etkilerini daha çok 27 Mayıs- 8 Haziran doğumlu olanlarınız alıyor.

Gelelim sevgiyi ve değerlerimizi temsil eden Venüs’e… O da 14 Ekim’de burç değiştirerek özelliklerini en iyi şekilde ifade edebildiği Terazi burcuna ilerliyor. Bu transit haritanızın aşk evinde gerçekleşiyor ve bu sizler için çok iyi bir haber! Terazi burcundaki Venüs, sadece aşk hayatınıza değil yaratıcı projelerinize ve çocuklarınızla ilgili konulara da iyicil etkilerini getiriyor. Ayın ikinci yarısında çocuklarınızla ilgili mutluluk verici gelişmeler bekleyebilirsiniz. Ancak ayın son haftasında birlikteliğinizde biraz baskı altında hissedebilirsiniz, böyle bir durumda olayları akışa bırakmanız daha iyi sonuç verecektir.

YENGEÇ BURCU: 5 Ekim’de gerçekleşecek Koç dolunayı, sizler için önemli etkiler barındırıyor. 29 Haziran- 10 Temmuz doğumlular, dolunayın enerjilerini daha fazla alıyorlar. Dolunayla birlikte kariyeriniz ve sosyal statünüz ön plana çıkıyor. İşinizle veya evliliğinizle ilgili bazı sonlanmalar yaşamanız olası gözüküyor. Özellikle kariyerimiz hayatımızın yönüyle doğrudan bağlantılı olduğundan dümeni farklı tarafa kırmak zorunluluğu doğabilir. Ancak tüm bu süreçte baskı altında kalmamaya dikkat edin ve diğer insanların ne dediğinden çok kendi iç sesinizi dinleyin. Çünkü dolunayla birlikte kararsız kalabileceğiniz bir sürece giriyorsunuz… Gelelim 10 Ekim’de burç değiştirerek Terazi’den Akrep’e geçecek olan Jüpiter’e… Doğrusu siz Yengeçler’in önünde çok şanslı etkiler alacağınız bir 13 ay uzanıyor. Jüpiter, bolluk ve büyüme getirmesiyle bilinir; özellikle ebeveyn olmak isteyip ailesini genişletmek isteyenleriniz için bu transit, altın değerinde… Bekar olanlarınız içinse çanlar aşk cephesinde çalıyor. Hayatınızın aşkıyla karşılaşma olasılığınızın önümüzdeki 1 yıl boyunca çok arttığını unutmayın! Jüpiter; yaratıcı sektörlerde çalışanlarınızı da unutmuyor ve projelerinizde size destek olmayı vaat ediyor.

İyi haberler bununla da sınırlı değil! Sevginin gezegeni Venüs 14 Ekim’de Terazi burcuna ilerliyor. Venüs; estetiği, değerlerimizi ve hayattan aldığımız keyfi de simgeleyen gezegendir. Ayın ikinci yarısında evinizde, yaşam alanınızda kaliteli vakit geçirmek için fırsatlarınız olacak. Bu ay, evinizi güzelleştirmek ve zevkinize göre dekore etmek için de çok olumlu etkiler alıyorsunuz. Aile içinde mutluluk verici gelişmeler ise özellikle 14-22 haftasında göze çarpıyor.

ASLAN BURCU: Ekim ayının en önemli gökyüzü olaylarından biri Koç burcunda gerçekleşecek dolunay olacak. 30 Temmuz – 10 Ağustos doğumlular bu dolunayın etkilerini daha fazla hissedecekler. Sizin için olumlu etkileri olacak bir dolunay söz konusu… Dolunaylar beraberinden bir takım sonlanmalar da getirir. Siz de dolunayı takip eden bir aylık süreç içersinde yurtdışı bağlantılı işlerinizde sonuç alabilirsiniz. Yüksek öğrenimle ilgili beklediğiniz gelişmeler sonlanabileceği gibi yayıncılık ve medya sektöründeki Aslanlar da bu dolunaydan maksimum faydayı sağlayabilecekler.

Dolunayın etkileri tüm hızıyla devam ederken şans gezegeni Jüpiter de 10 Ekim’de Akrep burcuna geçiş yapacak. Bu transit haritanızın ev ve aile alanında meydana geldiğinden gelişmeler çoğunlukla yaşam alanınız etrafında süregelecek. Önümüzdeki 13 aylık dönemde Jüpiter, ailenizi genişletmeniz için size fırsat verecek. Tabii yeni bir ev alma, daha büyük ve ferah bir eve taşınma da gündeme gelebilir. Sonuç olarak Jüpiter’in dokunduğu yeri büyüteceğini hatırlatalım. Ayrıca bu süreçte Jüpiter size aile bireylerinizle ilgili olumlu, mutluluk verici gelişmeler de vaat ediyor.

Ekim ayının bir diğer önemli gökyüzü olayı, aşk gezegeni Venüs’ün Terazi burcuna geçiş yapması. Size bu ay bol bol kısa mesafeli yolculuk görünüyor. Ayın ikinci yarısından itibaren yakın çevrenizle olumlu iletişiminizin size oldukça fayda sağladığını göreceksiniz. Ancak ayın son haftasında ufak tefek kazalara karşı dikkatli olmanızda yarar var.

BAŞAK BURCU: Bolluğun ve bereketin simgesi Jüpiter, 10 Ekim’de Terazi’den çıkıp Akrep burcuna ilerliyor. Bu yakın akrabalarınızın yanı sıra yine bilindik çevrenizden olan kişilerden sağlayabileceğiniz faydalara işaret eden bir transit.. Bu transitin diğer bir olumlu tarafı da eğitiminizle ilgili beklediğiniz gelişmeler sağlaması. Bu yeni bir eğitim sürecinin başlangıcı olabileceği gibi süregelen eğitiminizin içeriğini genişletmek şeklinde de olabilir. Ayrıca bu 13 aylık süreçte kısa yolculuklarınızda artış olacağını da söylemek mümkün. İletişim potansiyelinizin ise uzun süredir hiç bu kadar güçlü olmadığını aklınızda bulundurun. 5 Ekim önemli bir tarih çünkü gökyüzü Koç dolunayına ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Bu dolunayla birlikte maddi konularınız mercek altına yatırılırken ilginiz özellikle eşinizle ya da ortağınızla müşterek gelirleriniz üzerinde olacak. Ayrıca miras işleri, kredi alımları ve borçların tahsili dolunayı takip eden gün ve haftalarda gündeme gelebilir.

Bu dolunayın üzerinizde biraz gergin etkileri olabilir; maddi konularda kararsızlık içine düşebilirsiniz. 14 Ekim’de aynı zamanda değerlerimizi de simgeleyen aşk gezegeni Venüs’ün Terazi burcuna ilerlemesiyle ayın ikinci yarısından itibaren biraz daha rahat etkiler almaya başlıyorsunuz. Özellikle 14 Ekim’i takip eden 1 hafta boyunca yeteneklerinize ve bu yetenekleri nasıl yararınıza kullanacağınıza odaklanabileceksiniz. Ayrıca sizin için gerçekten anlam ve önem taşıyan insanlar bu dönemde hayatınızda daha fazla rol oynamaya başlayabilirler.

TERAZİ BURCU: Şans gezegeni Jüpiter, bir yıldan bu yana burcunuzda size çeşitli fırsat kapılarını açmak için oldukça istekli davrandı. Bu süreçte kendinizi geliştirecek olanaklar karşınıza çıkmış olabileceği gibi, size dileklerinizi gerçekleştirmeniz için yardımcı olacak insanlar da hayatınıza girmiş olabilir. 10 Ekim’de Jüpiter burcunuzdan ayrılıp Akrep’e ilerlerken bu kez Jüpiter’in iyicil etkilerini para evinizde görmeye hazırlanıyorsunuz. Dolayısıyla önümüzdeki 13 ay boyunca maddi alanda büyüme ve genişleme sizleri bekliyor. Ancak harcamalarınıza dikkat etmeniz ve aşırıya kaçmamanız gerekiyor. Jüpiter Akrep burcundayken yeteneklerinizi değerlendirmek için de önünüze daha çok fırsat çıkacaktır. Yönetici gezegeniniz; aşkın ve estetiğin simgesi Venüs’ün 14 Ekim’de burcunuza ilerlemesiyle birlikte ayın ikinci yarısının daha hareketli ve sosyal geçeceği kesin… Bekar olanlarınız aşk hayatlarında canlanma bekleyebilirler. Bu arada Venüs’ün Terazi burcunda sanatsal uğraşları da desteklediğini belirtmekte yarar var dolayısıyla yaratıcılığınızı da daha rahat sergileyebileceksiniz.

Gelelim 5 Ekim’de zıt burcunuz Koç’ta oluşacak dolunaya… Dolunaydan 5 gün öncesinde ve sonrasında doğanlarınızın daha çok etkileneceği görülürken ikili ilişkiler, ortaklıklar gündem maddeleri arasında olacak. Bu dolunayı takip eden süreçte birlikteliklerde dengeyi sağlamak zor olabileceği gibi ilişkilerde kopukluklar yaşanabileceğini de akılda tutmak lazım.

AKREP BURCU: Bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter’in 10 Ekim’de burcunuza ilerlemesiyle birlikte ‘Zodyak’ın en şanslı burcu’ ünvanını elinizde tutmaya başlıyorsunuz. Üstelik bu şans 13 ay boyunca sizinle birlikte olacak. Bu uzun süreci kendinizi geliştirdiğiniz, dağarcığınıza yeni bilgiler ve deneyimler kattığınız bir zaman dilimi olarak hatırlayacaksınız! Her zamankinden daha fazla destek göreceğiniz bu dönemde istediklerinize erişmeniz de daha kolay olacaktır. Unutmayın; bu bir yıl sizin için altın değerinde v e karşınıza çıkacak fırsatlardan yararlanmak konusunda çekimser davranmayın! 14 Ekim’de Jüpiter gibi iyicil bir gezegen olan Venüs de burç değiştirerek Terazi’ye ilerliyor. Belki ayın ikinci yarısında fazla göz önünde olmayı tercih etmeyeceksiniz ancak bu hayatın tadını çıkartmayacağınız anlamına gelmiyor. Venüs, sevginin gezegeni olmasının yanı sıra hayattan aldığımız keyifleri de simgeler. Siz de ayın ikinci yarısında dostlarınızla, sevdiklerinizle daha fazla baş başa vakit geçirmek isteyeceğiniz ve bundan mutluluk duyacağınız bir dönem içinde olacaksınız.

5 Ekim de önemli bir tarih çünkü Koç burcunda dolunay meydana geliyor. Ancak sizin için biraz stresli etkiler barındıran bir dolunaya karşı karşıyayız. Öncelikle sağlığınıza her zamankinden daha çok dikkat etmeniz gerekecektir. Daha önce görmezden gelmiş olabileceğiniz ya da ihmal ettiğiniz sağlık sorunları daha fazla görünür olabilir. Bu sorunların başındaysa sinirsel gerginliklerin gelmesi olası… İş ortamınız ve günlük rutininiz de bu dolunaydan etkileniyor ve dikkatinizi bu alanlarda yaşanabilecek değişimlere yöneltiyor.

YAY BURCU: Jüpiter, bolluğun, şansın, genişleme ve büyümenin gezegeni, aynı zamanda da sizin yöneticinizdir. Ve yöneticinizin burç değiştirmesi sizi yakından ilgilendiriyor. Jüpiter yaklaşık bir yıldır Terazi burcundaydı, 10 Ekim’deyse Terazi’den çıkıp Akrep’e geçiyor. Akrep, haritanızda sizin bilinçaltınızı yöneten alandır. Dolayısıyla bu transitin etkileri dışarıdan fazla görünür olmayacaktır. Ancak bu demek değil ki sizi büyük içsel değişimler beklemiyor! Öncelikle ruhani konulara daha açık olacağınız 13 aylık bir süreç uzanıyor önünüzde. İç sesinizi dinlemeye her zamankinden fazla ihtiyaç duyacağınız bu dönemde meditasyon yapmanın büyük faydalarını görebilirsiniz. Göklerin Jüpiter’den sonraki iyicil gezegeni Venüs ise 14 Ekim’de burç değiştirerek Terazi’ye ilerliyor. Venüs’ün etkisiyle ayın ikinci yarısından itibaren sosyal çevrenizde çok aktif olacağınız görülüyor. Bu zaman zarfında grup projelerine odaklanabilir, arkadaşlarınızla eğlenceli aktiviteler planlayabilirsiniz.

5 Ekim’de sizin gibi Ateş elementinden olan Koç burcunda dolunay meydana geliyor. Sizler için olumlu enerjilere sahip bu dolunaydan özellikle 30 Kasım- 9 Aralık doğumlu olanlarınız etkileniyor. Dolunayı takip eden bir ay içinde yaratıcı projelerinizin sonuçlarını görebileceğiniz gibi çocuklarınızla ilgili olumlu gelişmeler de bekleyebilirsiniz. Aşk da bu dolunayın sizin için öne çıkan konularından olmaya aday. Ancak düşünmeden davranma eğiliminde olabileceğinizden biraz çalkantılı bir süreç yaşayabilirsiniz.

OĞLAK BURCU: 5 Ekim’de meydana gelecek olan Koç dolunayı; ev ve aile yaşamınızda önemli gelişmeler getirmeye hazırlanıyor. Özellikle 29 Aralık -8 Ocak doğumluların etkileneceği bu dolunayı takip eden 1 ay içinde söz konusu alanlarda uzun süredir sizi oyalayan bir konu açıklığa kavuşabilir veya sonlanabilir. Aile bireylerinizle ilgili önemli haberler alabileceğiniz gibi ev alım satımları da bu dolunayla birlikte gündeme gelebilir. Ancak bu süreçte kendinize fazla yüklenmemenize ve olayları biraz akışına bırakmanızda yarar var! 14 Ekim’de aşk gezegeni Venüs, burç değiştirerek Terazi’ye ilerliyor. Kariyeriniz ve sosyal statünüz bu transitten olumlu etkileniyor. Özellikle 14-22 Ekim tarihlerini iyi değerlendirmeye bakın zira sonrasında biraz stresli enerjiler altında kalabilirsiniz. Bu stresin kaynağı ise iş yerinizdeki otorite figürleri olabilir dolayısıyla herhangi bir tartışma ortamında biraz alttan almanızda fayda var.

 Gelelim şans gezegeni Jüpiter’in 10 Ekim’de Akrep burcuna ilerlemesinin sizde yaratacağı etkiye… Bolluk ve bereket gezegeni 13 ay boyunca Akrep’te kalacak ve bu süreç zarfında sosyal çevrenizin genişlemesine katkıda bulunacak. Bunun yanı sıra geleceğe yönelik hedeflerinize daha kolay ulaşabilmek için gezegenin desteğini arkanızda hissediyor olacaksınız. Sadece gelecek planlarınız değil arkadaşlık ilişkileriniz de bu süreç boyunca olumlu etkiler alıyor. Bir kez hedeflerinizi ve niyetlerinizi belirledikten sonra size destek sağlayacak gruplarla bir araya gelmeniz bu transitle birlikte çok daha kolay olacaktır.

 

KOVA BURCU: 5 Ekim’de Koç burcunda meydana gelen dolunay özellikle 27 Ocak – 6 Şubat doğumlu olanlarınızı etkileyecek. Bu dolunayın sizler için öne çıkarttığı bazı temalarsa eğitiminiz, yakın çevrenizdekilerle ilişkileriniz ve yolculuklarınız olacak. Dolunayı takip eden bir aylık süreç boyunca yakın akrabalarınızla yanlış anlaşılmalar yaşamaya açıksınız. Ayrıca almakta olduğunuz bir eğitimi sonuçlandırabilirsiniz. Kısa mesafeli yolcuklarınızda ise bu dönem boyunca artış olabilir; böylesi kısa seyahatlerde tanışacağınız insanlar hayatınızda önemli rol oynayabilirler. 14 Ekim’de aşk gezegeni Venüs sizin gibi bir Hava elementi burcu olan Terazi’ye ilerliyor. Venüs iyicil etkiler veren bir gezegendir ve bu olumlu enerjileri özellikle 14-22 Ekim haftasında daha aktif olacak. Venüs’ün Terazi burcundaki transiti sizin için yurtdışıyla ilgili konuları ve yabancılarla ilişkileri ön plana taşıyor. Ayrıca basın-yayın ve medya sektöründe olanlarınız için de olumlu gelişmeler söz konusu…

Bolluk ve bereketin simgesi Jüpiter’in 10 Ekim’de Akrep burcuna ilerlemesiyle birlikte kariyerinizle ilgili fırsat kapıları ardına kadar açılmaya başlıyor. Bu tam 13 aylık bir süreç ve bu süreç zarfında olumlu etkilenecek alan sadece kariyeriniz değil aynı zamanda sosyal statünüz olacak. Belki evlenme kararı alacaksınız belki de ailenizi büyütmeyi düşüneceksiniz. Bu transitle birlikte toplumsal statünüzün artması ve kariyerinizde ilerleme söz konusu olacaktır.

BALIK BURCU: 10 Ekim’de Terazi’den ayrılıp Akrep burcuna ilerleyecek olan şans gezegeni Jüpiter’in en olumlu etkilerini alacak burçların başında geliyorsunuz; üstelik bu etki tam 13 ay boyunca devam ediyor olacak. Jüpiter; yurtdışı ve yabancılarla ilgili konularda size iyicil enerjilerini göndermekle kalmıyor yüksek eğitim almayı düşünenlerinizi de destekliyor. Bu süreç zarfında yurtdışı yerleşimiyle ilgili başvurularınız olumlu sonuç verebileceği gibi süregelen davalarınız varsa onlarla ilgili de güzel gelişmeler bekleyebilirsiniz. Bu transit sizi ruhani yönden de geliştirmeye hazırlanıyor. Spiritüel konular bu bir yıllık dönemde her zamankinden daha fazla ön planda olacaktır. 5 Ekim’de Koç burcunda meydana gelen dolunay ise haritanızın para evini etkiliyor. Dolunaylar sonlanma zamanlarına işaret eder dolayısıyla maddi kazanımlarınızda ve finansal konularda bir sonlanma yaşamanız olası görülüyor. Dolunayı takip eden bir aylık süreçte maddi durumunuzu daha stabil hale getirmeye çalışabilir, bunun bir zorunluluk olduğunu fark edecek gelişmeler yaşayabilirsiniz.

14 Ekim’de aşk gezegeni Venüs, Terazi burcuna ilerliyor. Ayın ikinci yarısından itibaren özellikle miras gibi ortaklaşa malların paylaşımı gündeme gelebilir. Borçlarınızın tahsili 14-22 tarihleri arasında daha kolay olacaktır. Ancak ayın son haftasında devreye giren savaş gezegeni Mars, işleri biraz zora sokma potansiyeline sahip dolayısıyla tartışmalara ve mücadeleye açık olacağınız etkiler almaya hazırlıklı olmanızda yarar var.

 

You may also like

Mars Yay burcunda
Transit Mars Yay burcunda
venüs yay burcunda
VENÜS YAY BURCUNDA; İLİŞKİLERE HEYECAN VE DİNAMİZM GELİYOR
ikizler burcunda dolunay
İKİZLER DOLUNAYI YAKLAŞIYOR!
terazi burcunda yeniay
TERAZİ BURCUNDA YENİAY; DENGE USTASININ SINAVI