26
Nis
2017
0

BOĞA YENİAYI BURÇLARI NASIL ETKİLEYECEK?

 Boğa yeniayının burçlara etkisi nasıl olacak? Haftaya başka hangi enerjiler damga vuruyor?

Bugün saat 15:17’de Boğa burcunun ilk dekanında yeniay meydana geliyor. Toprak elementine ait Boğa burcu; aşk gezegeni Venüs’ün yönetiminde, sabit bir burçtur. Kalıcılık, sağlamlık ve inatçılıkla özdeşleşen bu burçta oluşacak yeniayın burçlara etkileri nasıl olacak? Bu hafta burçları başka neler bekliyor?

KOÇ: Boğa yeniayı para evinizde meydana geldiğinden maddi konularla ilgili gelişmeler gündeminizde olacak. Finansal anlamda yapacağınız iyileştirmeleri destekleyecek bir yeniaydan bahsediyoruz. Yeteneklerinizle harmanlayabileceğiniz yeni kazanç kapıları yaratabilirsiniz. Bu yeniay; değerlerinize de vurgu yapıyor. Yaşamınızda gerçekten değer verdiklerinizi daha rahat netleştirebilirsiniz.

Yöneticiniz Mars; 21 Nisan’da İkizler burcuna ilerledi ve ay boyunca bu burçta olacak. Bu da size oldukça hareketli bir süreç vaat ediyor. Ancak yakın çevrenizle iletişimde biraz tartışmacı bir tutum içinde yer alabilirsiniz. Sözlerinizle yakınlarınıza karşı kırıcı olmamaya dikkat etmelisiniz. Bu hafta; sık sık kısa mesafeli yolculuklara çıkabilirsiniz. Dönüşümü simgeleyen Plüton ise geri gitmeye başladı. Kariyerinizi etkileyen ve 5 ay sürecek bu retro döneminde hayat ve kariyer yönünüzü ve belirlemek için fırsatlarınız olacak.

 

BOĞA: Bugünkü yeniay; burcunuzda oluşuyor. Yeni başlangıçlar yapmak, imajınızı tazelemek için bundan daha uygun bir enerji olamazdı. Belki aklınızda uzun zamandır hayata geçirmeyi umduğunuz bir proje var ve bunun için önünüzde yeni fırsatlar belirebilir. Kendinizi doğru bir şekilde ifade edebilmek bu yeniayla birlikte daha da önem kazanıyor.

Savaş gezegeni Mars’ın 21 Nisan’dan bu yana İkizler burcunda ilerliyor olması maddi anlamda biraz zorlu bir süreç içinde olabileceğinizi gösteriyor. Daha fazla kazanmak ve yeteneklerinizi ortaya koymak konusunda hırslısınız ancak bu hırsı yapıcı bir şekilde değerlendirmeye bakın! Dönüşümün simgesi Plüton 20 Nisan’da gerilemeye başladı. 5 ay sürecek bu uzun dönemde inançlarınızı yeniden şekillendireceğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz.

 

İKİZLER: Bilinçaltınız bu yeniayla birlikte mercek altına alınıyor desek yanlış olmaz. Bu; çok kolay etkiler veren bir etkileşim olmayabilir çünkü yeniayı takip eden süreçte fazla göz önünde olmak istemeyebilir ve kendinizi daha fazla dinlemeyi tercih edebilirsiniz. Yine de içe kapanmanız gerekmiyor; sevdiklerinizle baş başa oldukça keyifli vakit geçirebileceğiniz etkiler veren bir yeniay sizleri bekliyor.

İrade gücümüzü temsil eden Mars; 21 Nisan’dan bu yana burcunuzda ilerliyor. Oldukça hırslı ve istediğinizin peşinden gidebileceğiniz bir etki veren Mars; sizi gereğinden fazla ısrarcı yapabilir. Kızıl gezegen ay boyunca yolculuğuna burcunuzda devam ederken sözlerinizin başkalarının üzerindeki etkisini farkında olmanız ve daha yumuşak bir üslup belirlemeniz gerekiyor. Dönüşümü simgeleyen Plüton’un geri gitmeye başlaması ise 5 ay sürecek retro dönemi boyunca başkalarıyla ortak, maddi paylaşımlarınızı gözden geçireceğiniz etkiler vermeye hazırlanıyor.

YENGEÇ: Boğa burcundaki yeniay; size olumlu etkiler getirmeye hazırlanıyor. Geleceğe umutla bakabileceğiniz; projelerinizi şekillendirebileceğiniz, sosyal ağınızı genişletebileceğiniz etkiler alıyorsunuz. Yeniayı takip eden süreçte size hedeflerinize ulaşma konusunda yardımcı olabilecek insanlardan fayda görebilir ya da bu doğrultuda yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

Savaş gezegeni Mars; 21 Nisan’dan bu yana İkizler burcunda. Bu dönemde; açığa çıkartamadığınız bir öfke söz konusu olabilir dolayısıyla bu duyguları İkizler burcunun çok yönlü ifade alanlarına kanalize edebilirsiniz. Dönüşümün simgesi Plüton’un 20 Nisan’da gerilemeye başlaması ikili ilişkilerinize direkt etki ediyor. Evliliğinizde, ortaklıklarınızda tıkanan noktaları belirleyebilir; sorunlara daha objektif bir şekilde eğilme fırsatı bulabilirsiniz. Plüton; 5 ay boyunca geri hareketini sürdürecek dolayısıyla önünüzde uzun bir süreç var.

ASLAN: Bugün kariyerinize olumlu etkileri olabilecek Boğa yeniayı gerçekleşiyor. Bu yeniayla birlikte kariyerde başlangıçlar; terfiler desteklenirken evlilik ya da boşanma gibi hayat yönünüzü etkileyecek kararlar alabilirsiniz. Yeniayı takip eden günlerde ve haftalarda karşınıza çıkabilecek iş fırsatlarını değerlendirmeye bakın.

Savaş gezegeni Mars’ın 21 Nisan’dan bu yana İkizler burcunda ilerliyor olması sizin için oldukça hareketli bir dönemin habercisi. Bu hareketlilik özellikle gruplar ve arkadaş çevreniz içinde kendini gösteriyor. Ancak pek çok projeye aynı anda odaklanmaya çalışmanız biraz sorun teşkil edebilir; enerjinizi daha verimli kullanmaya bakmalısınız. Dönüşümün simgesi Plüton; 20 Nisan’dan bu yana geri harekette. Bu sizi mevcut rutininizi bir düzene sokmanız için harekete geçirecek 5 aylık bir retro dönemi olarak öne çıkıyor.

BAŞAK: Sizin gibi Toprak elementine ait Boğa burcunda oluşacak yeniay; oldukça olumlu etkiler verme potansiyeline sahip. Bu yeniayla birlikte; uzaklara yapılacak yolculuklar, yurtdışı yerleşimi için girişimler ya da başvurular, basın-yayın ve medyayla ilgili faaliyetler ve başlangıçlar destekleniyor. Yüksek öğrenim ve akademik çalışmalar da bu faaliyet alanları arasında yer alıyor.

Savaş gezegeni Mars’ın 21 Nisan’da İkizler burcunda seyahat etmeye başlaması kariyerinizde biraz zorlanmalara sebep olabilir. Kendinizi epey yıprattığınız ve pek çok işe birden yetişmeye çalıştığınız bir dönem olabilir. Bu da doğal olarak yorgun hissetmenizin başlıca sebebi. Bu dönemde üstlerinizle tartışmaya girmemeye özen göstermelisiniz. Dönüşümü simgeleyen Plüton; 20 Nisan’da geri gitmeye başladı. 5 ay sürecek bu retro döneminde aşk hayatınız ve yaratıcı projeleriniz gündem maddeleri. Yaratıcılığınız her zamankinden daha yüksek olabilir; bu yaratıcılığı olumlu yönde değerlendirmek bu retro sürecinde büyük önem taşıyor.

TERAZİ: Bugün Boğa burcunda meydana gelecek yeniayı takip eden günlerde ve haftalarda ortak paylaşımlar ve başkalarının parasını içine alan gelişmeler gündeminize gelecek. Ortağınızın ve eşinizin kaynaklarını da içerebilecek bu gelişmelerin yanı sıra kredi başvuruları, borçlar ve mirasla ilgili konular ön plana çıkabilir.

Savaş gezegeni Mars; 21 Nisan’da İkizler burcuna ilerledi. Yüksek öğretim, uzak mesafeli yolculuklar basın-yayın ve medyayla ilgili olası faaliyetler biraz zorlu etkiler alıyor. Dönüşümün simgesi Plüton’un 20 Nisan’da geri gitmeye başlaması ise ev ve aile yaşantınızdaki olası problemleri ele alacağınız 5 aylık uzun bir sürecin habercisi. Köklerinize inip, kendinizle ilgili derin analizler yapabileceğiniz etkiler alıyorsunuz. Bu süreci içsel bir temizlenme olarak değerlendirebilirsiniz.

AKREP: Zıt burcunuz Boğa’da oluşacak yeniay; dikkatinizi ortaklıklarınıza ve evliliğinize yöneltiyor. Yeniayı takip eden günler ve haftalar içinde yeni bir ilişkiye yelken açabileceğiniz gibi yeni ortaklıklara adım atmak da söz konusu olabilir. Yine evlilik veya nişan gibi ikili ilişkilerinizle ilgili dönüm noktası olabilecek kararlar alabilirsiniz.

Burcunuzun yöneticisi; girişimlerimizi simgeleyen Mars; 21 Nisan’da İkizler burcuna ilerledi. Dolayısıyla haritanızın ortak paylaşımlar içeren alanı biraz zorlu etkiler altında. Bu ortak paylaşımlar eşinizin ya da ortaklarınızın parasını içerebileceği gibi miras yoluyla elinize geçmesini beklediğiniz bir tutar varsa onu almak konusunda da bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Burcunuzun diğer yöneticisi Plüton ise 20 Nisan’da geri gitmeye başladı. Bu retro süresince yakın çevrenizle ve akrabalarınızla iletişiminizde kendinizi nasıl ifade ettiğiniz önem kazanıyor.

YAY: Bugün Boğa burcunda meydan gelen yeniay; günlük rutininize etki ediyor. Gerek sağlığınızı ilgilendiren konularda gerekse iş ortamınızda yeni bir düzenlemeye gitmeniz olası. Sağlığınızı iyileştirecek spor ya da diyet programları bu yeniayla birlikte desteklenirken ofis ortamınızda değişiklikler yapmanız da mümkün.

Savaş gezegeni Mars’ın 21 Nisan’dan bu yana zıt burcunuz İkizler’de olması sizi ikili ilişkiler arenasında biraz zorluyor. Eşinizle tartışmamaya özen göstermeniz gereken bir dönem. Ay boyunca ortaklı girişimlerle ilgili dinamik bir süreçtesiniz. Dönüşümü simgeleyen Plüton; 20 Nisan’da 5 aylık gerilemesine başladı. Bu dönemde kazanımlarınızı gözden geçirebilir; kendinize ve başkalarına biçtiğiniz değeri sorgulamanız gereken durumlar yaşayabilirsiniz.

OĞLAK: Sizin gibi Toprak elementine ait Boğa burcundaki yeniayın olumlu etkilerini alan burçlardan birisiniz. Aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili gelişmeler bu yeniayın temaları arasında. Dolayısıyla yeniayı takip eden günler ve haftalar yeni bir ilişkiyle başlayabilir; çocuk sahibi olmaya karar verebilir ya da yaratıcılık içeren projeleri gündeminize alabilirsiniz.

Savaş gezegeni Mars; 21 Nisan’dan bu yana İkizler burcunda sizi günlük rutininizde oldukça yoruyor. Ayrıca çok fazla yere yetişmeye çalışıp enerjinizi tüketmeye meyilli olduğunuz görülüyor. Dönüşümü simgeleyen Plüton ise 20 Nisan’dan bu yana burcunuzda geri harekette. Gezegenin 5 ay sürecek retro döneminde hayata bakış açınızdaki değişimleri yaşamınıza olumlu bir şekilde entegre edebilmeniz önem taşıyor.

KOVA: Boğa burcunda meydana gelen yeniay; evinizi ve ailenizi ilgilendiren etkileri hayatınıza taşıyor. Bu etkiler hayatınızda oldukça büyük bir öneme sahip olacak gibi gözüküyor çünkü yeniayı takip eden günlerde evinizi değiştirebilir ya da bu yönde bir karar alabilirisiniz. Evinizi zevkinize göre baştan dekore edebilir; burayı daha keyifli bir yaşam alanına çevirebilirsiniz.

Savaş gezegeni Mars 21 Nisan’dan bu yana İkizler burcunda ilerliyor. Şayet ebeveynseniz çocuklarınızla ilgili biraz mücadele içeren, uğraştırıcı etkiler söz konusu olabilir. Bekar olanlarınızınsa ay boyunca aşk hayatları oldukça hareketli. Elinizde yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz birden çok proje ya da iş olabilir dolayısıyla bir eleme yapmanız gerekebilir. Dönüşümü simgeleyen Plüton; 20 Nisan’da gerilemeye başladı. 5 ay sürecek retro dönemi boyunca; bilinçaltınızdaki olumsuz kayıtlardan kurtulmak ya da bunları dönüştürmek için fırsatlarınız olacak.

BALIK: Boğa burcundaki yeniay; yakın çevrenizle iletişiminizle ilgili önemli dinamikler içeriyor. Özelikle kardeş, kuzen gibi akrabalarınız sizi hayatlarındaki güzel gelişmelerle mutlu edebilirler. Yeniayı takip eden süreç; kendinizi ortaya koyuşunuzda farklı bir tutum içine girebileceğinizi ve bu tutumun olumlu karşılanacağını gösteriyor. Gerçek fikirlerinizi ortaya koymaktan çekinmemelisiniz. Bu yeniayla birlikte bir eğitime başlayabileceğiniz gibi eğitim veren kişi siz de olabilirsiniz.

İrade gücümüzü temsil eden Mars; 21 Nisan’dan bu yana İkizler burcunda size aile hayatınız ve ev yaşamınızla ilgili ay boyunca biraz zorlayıcı etkiler getiriyor. Aile bireyleriyle tartışmaya meyilli olduğunuz bir süreç dolayısıyla sarf ettiğiniz kelimelere dikkat etmeniz gerekiyor. Huzursuzluktan kaçınmaya bakın. Dönüşümü simgeleyen Plüton; 5 ay sürecek retro dönemine girdi. Bu uzun süreçte geleceğe yönelik hedeflerinizi yeniden şekillendirebilir ve sosyal ortamınızda ileride size fayda sağlayacak bağlantılar kurabilirsiniz.

You may also like

Transit Mars
Transit Mars Balık’ta; akışa bırakmanın dayanılmaz hafifliği!
Mars Yay burcunda
Transit Mars Yay burcunda
HİNT ASTROLOJİSİ’NE GÖRE 2018’DE MARS-KETU KAVUŞUMUNUN ETKİLERİ
HİNT ASTROLOJİSİ’NE GÖRE MARS YAY BURCUNDA