20
Kas
2016
0
Ay burcu Yay olan Çocuk

Ay Burcu Yay Olan Çocuk; Ele Avuca Sığmam

Ay burcu Yay olan çocuk… Ateş elementine ait olan Yay burcunun yönetici gezegeni göklerin en büyük şans gezegeni Jüpiter’dir. Genişlemeyi, büyümeyi, inançlarımızı temsil eden bu gezegen ayları Yay burcundayken doğan çocuklara büyük bir iyimserlik ve hayata karşı filozofik bir bakış açısı kazandırır. Bilge ruhlar olarak dünyaya gelen bu çocuklar, çoğunlukla neşeli doğaları ve öğrenmeye aç tavırlarıyla ailelerinin ilgi odağıdırlar.

Ay burcu Yay olan çocuk ele avuca sığmaz

Özgürlüğüne son derece düşkün olan Ay Yay çocuğu ele avuca sığmaz, çok küçük yaşlardan itibaren kendi kısıtlı çevresiyle yetinmek istemeyip önce yan mahalleleri büyüdükçe daha uzak köşeleri keşfe çıkar. Yetişkinliğe doğruysa ilgisi farklı ülkelere ve yabancı kültürlere kayacaktır, onun için keşfedilecek şeyler, yaşanacak maceralar hiçbir zaman bitmez. Eğer haritalarında ay kötü etkiler almışsa bu çocuklar annelerini sorumluluktan kaçan ya da özgürlükleri bir şekilde kısıtlanmış ebeveynler olarak algılayabilir ya da anneleriyle ilgili olumsuz durumları görmezden gelme eğiliminde olabilirler. Anneleri çeşitli hurafelere inanıyor da olabilir. Yine gezegen kötü etkilendiğinde bu çocuklar fazla iyimser bir tavır içinde olup gerçekleri olduğu gibi göremeyebilirler. Örneğin sınıfta kalmak üzere olan bir Ay Yay çocuğu için bu dünyanın sonu olmayabilir çünkü nasılsa bir şekilde sınıfını geçeceği inancına sahiptir.

Pozitif enerji küpü

Ayın olumlu etkileriyse bu çocukları adeta bir pozitif enerji yumağına dönüştürür. Çevrelerine yaydıkları olumlu düşünceler herkesi etkiler. Çocuk; annesini kendisini kültürel anlamda besleyen, bilge bir kadın olarak algılar. Çocuğun yükseleni ve Güneş burcu da önemli etkiye sahiptir. Örneğin; burcu ya da yükseleni Akrep olan bir çocuk yine Yay’ın iyimserliğini gösterecek ama ketum doğası bu iyimserliği sonuna kadar yaşamasına engel olacaktır. Yükseleni Oğlak olan bir çocuğunsa sorumluluk duygusu Yay’ın hafif vurdumduymaz tabiatına daha ağır basabilecektir.

 

You may also like

Mars Yay burcunda
Transit Mars Yay burcunda
venüs yay burcunda
VENÜS YAY BURCUNDA; İLİŞKİLERE HEYECAN VE DİNAMİZM GELİYOR
koç burcunda dolunay
KOÇ BURCUNDA DOLUNAY; ENGELLER AŞILMAK İÇİNDİR
satürn yay burcunda
Satürn Yay Burcunda – İnanıyorum Öyleyse Varım!