27
Kas
2016
0
ay burcu boğa olan çocuk

Ay Burcu Boğa Olan Çocuk; Bir tatlı huzur almaya geldim!

Toprak elementine ait olan Boğa burcu güzellikleri ve uyumu temsil eden Venüs’ün etkisindedir dolayısıyla Ay burcu Boğa olan çocuk küçük yaşlardan itibaren huzurlu, hayattan zevk almak isteyen, büyük ihtimalle sanatın türlü dallarına ilgi duyan bir çocuktur. Boğa, tensellikle çok alakalıdır ve ayı Boğa’da olan çocuk için dokunmak, kokular ve güzel yemek çok önemlidir.

Ay burcu Boğa olan çocuk çoğunlukla oldukça iştahlıdır.

Bu çocukların ayı sert bir etki altında kalmadığı sürece annelerini kendilerini güvende hissettiren, ailede huzur ortamını yaratmaya çalışan ebeveynler olarak görürler. Ay, Boğa burcunda oldukça rahat eder ve bu burçta yüceldiği, güçlü bir konumdadır dolayısıyla bu çocuklar annelerini de kalplerinde yüceltirler. Ayı Boğa’da olan çocuk için kendini güvende hissetmek çok önemlidir. Bir kez güvensiz hissetmeye başlarsa içinde bulunmak istediği huzur dolu ortam bozulmaya başlar ve Ay Boğa çocuğu huysuzlanır. Ayı kötü etkiler almış bir Boğa çocuğuysa bu huzursuzluğun kaynağı olarak annesini, güneşi kötü etkilenmişse babasını görme eğiliminde olabilir.

douglas-wong-aguirre-artwork-large-98949

Doğayla titreşen çocuklar

Ay burcu Boğa olan çocuk, el becerilerinin gelişmiş olmasıyla dikkat çeker, küçük yaşlardan itibaren bu ilgilerini ortaya çıkarabilirler. Doğanın ritmine kulak vermeyi bilen Ay Boğa çocukları adeta kuşların, ağaçların ve çiçeklerle rezonans halindedirler. Dolayısıyla bu çocukların müzikal yeteneklerinin olması muhtemeldir. Çocuğun yükseleni ve güneş burcu da elbette önemli bir faktördür. Yükseleni Aslan olan çocuk sanatsal becerilerini mesleğe dönüştürme ve bu yeteneklerle alkış alma konusunda daha hevesliyken yükseleni Kova olan çocuk duyularından ziyade mantığıyla etkileşim içinde olacaktır.

You may also like

KİŞİSEL GEZEGENLER VE ÇOCUĞUNUZ
ASTROLOJİDE DÖRT ELEMENT VE ÇOCUĞUNUZ
boğa burcunda dolunay
BOĞA BURCUNDA DOLUNAY; FIRTINADA DEMİR ATMAK
koç burcunda dolunay
KOÇ BURCUNDA DOLUNAY; ENGELLER AŞILMAK İÇİNDİR