24
Kas
2016
0
ay burcu aslan olan çocuk

Ay Burcu Aslan Olan Çocuk; Alkışlarla Yaşıyorum

Ay burcu Aslan olan çocuk hayattan ne bekler?

Hayat kaynağımız Güneş’in yönetimindeki Aslan, tıpkı yöneticisi gibi parıldamak, etrafına ışık saçmak, canlılık vermek isteyen bir burçtur. Ay burcu Aslan olan çocuklar da kötücül gezegen etkileri almadıkları takdirde bu özellikleri küçük yaşlardan itibaren sergilerler. Aslan burcunun hayattaki ana motivasyonu kendini ifade etmektir; doğum anında ayı Aslan burcunda olan çocuk bu ifadeyi yaratıcı bir yolla sergilemek ister. Yaratıcılıkla yakından alakalı olan ve Ateş elementinden Aslan burcu işte bu yüzden oyunculuk gibi dramatik sahne sanatlarıyla özdeşleştirilir.

Ay burcu Aslan olan çocuk için danstan müziğe bu yaratıcı ifadenin akıcılığa ulaşabileceği pek çok yol vardır.

Özellikle yükseleni Aslan olan çocuklar bu ifadeyi kişiliklerinde direkt olarak taşısalar da Ay Aslan çocukları için bu ifade bazen ilgi düzeyinde de kalabilir. Ancak ne şekilde olursa olsun bu çocuklar tanınmak, alkış almak, en önemlisi de beğenilmek ve takdir edilmek ister ve bunun için çaba sarf ederler.

1077_detail-1

Ay burcu Aslan olan çocuk gururundan vazgeçmez

Ayı Aslan’da olup da olumsuz etkiler altında kalmış bir çocuk annesinden yeterince takdir görememiş olabilir. Ya da annesi çocuğun gözüne fazla gururlu ve bu gururundan ödün vermeyen bir ebeveyn gibi görünebilir. Ay doğum anında ne şekilde konumlanmış olursa olsun Ay Aslan çocuğu oldukça gururludur ve burnundan pek kıl aldırmaz. Ay Aslan çocukları çoğu zaman etrafları için mutluluk ve neşe kaynağıdır ancak egolarının biraz söndürülmeye ihtiyacı olabilir. Yükseleni de Aslan olan çocuklarda bu ego çok belirgin bir şekilde ortaya çıkabilirken yükseleni Balık olan çocuklarda ego bu denli belirgin olmayacaktır.

 

You may also like

KİŞİSEL GEZEGENLER VE ÇOCUĞUNUZ
ASTROLOJİDE DÖRT ELEMENT VE ÇOCUĞUNUZ
koç burcunda dolunay
KOÇ BURCUNDA DOLUNAY; ENGELLER AŞILMAK İÇİNDİR
aslan burcunda ay tutulması
ASLAN BURCUNDA AY TUTULMASI; KENDİ IŞIĞIMIZI YANSITMAK