15
Oca
2017
0
2017'nin en şanslı burcu

2017’nin En Şanslı Burcu Hangi Burç Olacak?

Şans gezegeni Jüpiter, 2017’de hangi burçlara şans getiriyor? 2017’nin en şanslı burcu hangisi olacak?

2017’nin En Şanslı Burcu Terazi

Astrolojide ‘şans’la ilişkilendirilen gezegen, Jüpiter’dir. Bolluk, bereket, genişleme ve büyüme göklerin en iyicil gezegeni Jüpiter’in sorumluluk alanıdır. Jüpiter; yılın çok büyük bir bölümünde; 10 Ekim 2017’ye kadar Terazi burcunda olacak. Dolayısıyla kendi burçlarında benefik Jüpiter’i ağırlayan Teraziler; neredeyse yıl boyunca gezegenin talihli etkilerini hissediyor olacaklar. Jüpiter’le birlikte keyif alacakları uğraşlar ve aktiviteler; bu yıl hayatlarının merkezine oturacak. Dünya görüşlerinde farklı perspektifler kazanmalarını sağlayacak gelişmelere açık olacaklar. İlerleme göstermek istedikleri alanlarda çevrelerinin desteğini alacak olan Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar; 2017’yi fırsatlar ve yeni deneyimler senesi olarak hatırlayacaklar.

Jüpiter; Terazi burcundaki seyri boyuca İkizler ve Kova burçları için de olumlu enerjilerini gönderiyor.

Terazi gibi Hava elementinden olan bu burçlar; doğal olarak gezegenin destekleyici açısını alıyorlar. Yılın büyük bölümünde İkizler burçlarının yaratıcı projelerinde ilerlemesini sağlayacak olan Jüpiter; çocuk sahibi olmak isteyen İkizler burçları için de destekleyici bir faktör. Aşk ilişkileri ise bekar İkizler burçları için olumlu gelişmeler vaat ediyor. Kovalar ve yükselen Kovalar ise Jüpiter’in Terazi burcundaki transitine devam etmesiyle birlikte uzun yolculuklarında, yurtdışı yerleşimi ve yüksek öğrenimle ilgili konuların yanı sıra süregelen davalarında şanslı etkiler alıyorlar. Basın-yayın alanında çalışan ya da medyayla faaliyet yürütmek isteyen Kovalar için de ilerleme sağlamalarına yardımcı faktörler var.

Ateş elementi burçları ve Jüpiter

Jüpiter; 10 Ekim 2017’ye kadar Ateş elementi burçları Koç, Aslan ve Yay’la da olumlu bir görünüm içinde olacak. Koçlar; gezegenin şanslı etkilerini ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanlarında deneyimleyecek. Bu yıl Koçlar’dan ve yükselen Koçlar’dan gelecek nişan, evlilik gibi haberlerde artış olacak gibi. Aslanlar ise Terazi burcundaki Jüpiter’le birlikte yakın çevrelerinden, kısa yolculuklardan ve eğitim fırsatlarından yararlanıyorlar. Aslanlar’ın etkili iletişim yöntemleriyle bu fırsatları daha da artırmaları mümkün. Yay burçları ise geleceğe yönelik hedeflerinde ilerleme kaydedebilir, arkadaş çevrelerini genişletebilirler ancak yıl boyunca karmanın gezegeni Satürn’ü kendi burçlarında ağırladıklarını göz ardı etmemek gerek! Yükümlülükleri; Yaylar’ın ve yükselen Yaylar’ın bu sene de peşlerini bırakmıyor!

2017’nin en şanslı burcu ; Satürn Etkisi

Bizi zorlu dersleriyle sınayan Satürn; 2017’de Yengeç, Başak ve Oğlak burçlarını önemli sınavlardan geçirmeye devam ederken Terazi burcundaki Jüpiter; bu burçlar için hayatın çeşitli alanlarında olumlu etkisini göstermeye çalışıyor. Yengeçler ve yükselen Yengeçler; 2017’de gezegenin iyicil enerjisini ev ve aile yaşamlarında hissedecekler. Ev alabilir ya da daha geniş bir eve geçebilirler. Başaklar ve yükselen Başaklar ise yeteneklerini maddi kazanıma çevirebilecekleri fırsatlarla karşılaşabilirler. Zodyak’ın istikrarlı burcu Oğlak’a gelince; Oğlaklar ve yükselen Oğlaklar, 2017’de kariyer alanında büyüme getirecek koşulları kendilerine çekebilirler. Jüpiter’in Akrep burcuna ilerleyeceği 10 Ekim sonrasında bu burçlar için olumlu etkiler artarken Boğa, Akrep ve Balık burçları; Jüpiter’in iyicil enerjilerini yılın geri kalanında daha fazla hissedecekler.

You may also like

Transit Mars
Transit Mars Balık’ta; akışa bırakmanın dayanılmaz hafifliği!
kasım 2018 burç yorumları
KASIM 2018 BURÇ YORUMLARI
sekizinci ev
Kim korkar sekizinci evden?
ağustos ayında 12 burcu neler bekliyor
AĞUSTOS AYINDA 12 BURCU NELER BEKLİYOR?