11
Ara
2016
0
2017 Burç Yorumları

2017 Burç Yorumları – 2017’de Burçları Neler Bekliyor 2

Bu yazımızdaYengeç, Aslan ve Başak burçları için 2017’de burçları nelerin beklediğinden bahsediyoruz. Koç, Boğa ve İkizler burçları 2017 burç yorumları için tıklayın!

Terazi, Akrep ve Yay burçları 2017 burç yorumları için tıklayın!

Oğlak, Kova ve Balık burçları 2017 burç yorumları için tıklayın! 

2017 burç yorumları… 2017’de Yengeç’e yatırım fırsatı, Aslan’a yeni girişimler, Başak’a aşk var!

Yengeç Burcu: Yengeçler ve yükselen Yengeçler 2017’ye oldukça dinamik etkilerle başlıyorlar. 12 Ocak’ta gerçekleşecek Uranüsyen ve Plütonik etkiler taşıyan dolunay; Yengeçler’in kariyerleriyle ilgili önemli gelişmeler getirebilir. Bu alanda beklenmedik, ani olaylar da yaşanabilir. 26 Şubat’ta Balık burcunda gerçekleşecek olan güneş tutulması Neptünyen bir tutulma. Yengeçler;  bu tutulmayı takip eden 6 ay boyunca yurtdışıyla bağlantılı işlerini, yüksek öğrenimle ilgili çalışmalarını varsa süregelen davalarını yola koymaya çalışıyor. Gökyüzünün genişlemeden sorumlu bakanı, bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter; 10 Ekim’e kadar Yengeçler’e ev ve aile yaşamalarıyla ilgili şanslı enerjilerini gönderiyor. Bu tarihe kadar ev almak, gayrimenkul yatırımı yapmak ya da evini büyütmek isteyen Yengeçler için pek çok fırsat çıkacak. 10 Ekim’den sonra Akrep burcuna ilerleyen Jüpiter; çocuk sahibi olmayı düşünen Yengeçler’i desteklemeye başlayacak. 2017; Yengeçler’in sağlıklarına özen göstermeleri gereken bir sene. Özellikle de karmanın gezegeni Satürn’ün geri harekette olacağı 6 Nisan- 25 Ağustos tarihleri arasında daha önce ihmal etmiş oldukları kontrolleri yapmaları önem taşıyor.

Aslan’ın mücadele gücü artıyor

Aslan Burcu: 2017’nin ikinci ayıyla birlikte Aslanlar ve yükselen Aslanlar, yaz mevsimindeki canlılıklarına kavuşmaya hazırlanıyorlar. Şubat boyunca yurtdışı bağlantıları; yabancılarla ilişkiler, medya bağlantıları gündemlerinde olacak gibi gözükürken bu canlanmadan ilişkiler de nasibini alıyor. 28 Ocak’ta Kova’da gerçekleşecek yeni ay; şubat ayında pek çok Aslan’a yepyeni bir ilişki başlangıcı yapma olanağı verecek.  Tanrılar’ın habercisi Merkür; nisanın ilk haftasından sonra gerilemeye başlıyor dolayısıyla işle ilgili önemli kararları bir sonraki aya ötelemeleri yerinde olur. Karmanın gezegeni Satürn ise 6 Nisan -25 Ağustos arasında Yay burcunda gerileyecek. Bu süreç Aslanlar’ın çocuklarıyla ilgili almaları gereken fazladan sorumlulukları getirebilir veya tamamlanmamış; yaratıcılık içeren projelerin üzerine eğilmeleri gerekebilir. Yılın Aslanlar için en önemli gökyüzü olayı; 21 Ağustos’ta kendi burçlarında yaşanacak güneş tutulması. Bu tutulmayla birlikte Aslanlar’ın kendilerini ortaya koyma istekleri artıyor. Şans gezegeni Jüpiter 10 Ekim’e kadar Terazi burcunda; Aslanlar’ın eğitim-öğretimlerine; yakın çevreleriyle olan etkileşimlerine olumlu etkiler veriyor.  Yılın geri kalanında Akrep burcunda seyri sürdürecek olan Jüpiter;  gayrimenkul yatırımı yapmayı ya da yaşam alanını genişletmeyi düşünen Aslanlar’a şanslı etkiler vermeye başlıyor.

2017-burc-yorumlari

Aile hayatında zorlu etkiler var!

Başak Burcu: 2017’nin ilk ayı; Başaklar ve yükselen Başaklar için ikili ilişkiler yönünden oldukça hareketli günler vaat ediyor. Başaklar bu ay; gerçekliği de elden bırakmadan hayallerindeki ilişkiyi yaşayabilecekleri kişiyle tanışmak için gezegenlerin desteğini alıyorlar. 26 Şubat’ta Balık burcunda yaşanacak olan güneş tutulması da yine ilişkilere ve ortaklıklara vurgu yapıyor. Puslu gezegen Neptün’ün işin içinde olması işleri biraz zorlaştırsa da tutulmayı takip eden 6 ay içinde Başaklar durumlarını daha iyi netleştirebilirler. Mayıs ayı kariyer açısından biraz zorlu enerjiler barındırırken Ağustos ayında kendi burçlarında gerileyecek olan Merkür; onları bu ya önemli girişimlerde bulunmamaları konusunda uyarıyor. Yılın büyük bölüm maddi anlamda olumlu çünkü bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter, 10 Ekim’e kadar Terazi burcunda para alanlarına şanslı enerjilerini gönderiyor. Bu yıl onları en fazla zorlayabilecek gezegen ise zorlu derslerin gezegeni Satürn. Bu sene de Yay burcundaki transitine devam eden Satürn; Başaklar’ı yaşam alanları ve aile hayatlarıyla ilgili sınamadan geçiriyor. Gezegenin geri harekette olacağı 6 Nisan – 25 Ağustos arası ise özel dikkat gerektiriyor çünkü bu dönemde Başaklar; evleriyle veya aile büyükleriyle ilgili daha fazla sorumluluk alabilecekleri gelişmeler yaşayabilirler.

 

You may also like

sekizinci ev
Kim korkar sekizinci evden?
aslan burcunda ay tutulması
ASLAN BURCUNDA AY TUTULMASI; KENDİ IŞIĞIMIZI YANSITMAK
yengeç burcunda dolunay
YENGEÇ BURCUNDA DOLUNAY/ ŞEFKATLİ OLMAYA ÇAĞRILIYORUZ
venüs akrep burcunda
VENÜS AKREP BURCUNDA; İLİŞKİLERDE DÖNÜŞÜM ZAMANI!