11
Ara
2016
0
2017 Burç Yorumları

2017 Burç Yorumları – 2017’de Burçları Neler Bekliyor 1

2017 burç yorumları… Bu yazımızda Koç, Boğa ve İkizler burçları için 2017’de burçları nelerin beklediğinden bahsediyoruz.

Yengeç, Aslan ve Başak burçları 2017 burç yorumları için tıklayın!

Terazi, Akrep ve Yay burçları 2017 burç yorumları için tıklayın!

Oğlak, Kova ve Balık burçları 2017 burç yorumları için tıklayın!

2017 Burç Yorumları :  Koçlar evleniyor; Boğalar hedef odaklı; İkizler yaratıcı!

Koç; 2017’nin şanslı burçları arasında çünkü şans gezegeni Jüpiter; 10 Ekim’e kadar Koçlar’ın evlilik ve ortaklıkla ilgili alanlarında geçişini sürdürüyor. Jüpiter’in Terazi burcundaki transiti bekar Koçlar ve yükselen Koçlar için ikili ilişkiler cephesinde nişan, evlilik, kalıcı ortaklıklar gibi bağlayıcı sözleşmelerin habercisi. Özellikle Mart ve Mayıs ayları hem ikili ilişkiler hem de sosyal çevrede hareketlilik açısından oldukça bereketli geçmeyi aday. Ancak Jüpiter’in 6 Şubat- 9 Haziran tarihleri arasında geri gittiğini akılda bulundurmakta yarar var; Koçlar bu zamanı bahsettiğim konularda bir içsel değerlendirme süreci olarak görmeliler. Aşk gezegeni Venüs’ün 4 Mart- 3 Nisan tarihleri arasında geri gidecek olması da eski aşklarını tekrar gündemlerine taşıyabilir. 21 Ağustos’ta Aslan burcunda bir güneş tutulması gerçekleşiyor. Pek çok Koç bu tutulmanın etkisiyle yıl ilerlerken ebeveyn olmaya karar verebilirler. Çocuklar ve yaratıcı projeler bu tutulmanın ana ekseninde. Eylül ve Ekim aylarında ise şayet bir süredir sağlıklarını ihmal ediyorlarsa dikkatlerini bu alana yöneltmeleri gerekebileceği gözüküyor.

2017-burc-yorumlari-2

Boğalar’ın iş koşullarında düzelme var

Bu senenin ilk güneş tutulması 26 Şubat’ta Balık burcunda yaşanacak. Bu tutulma; Boğalar’ın ve yükselen Boğalar’ın ileriye yönelik hedeflerine vurgu yaparken; sosyal ortamlarının da dahil olduğu yaratıcı enerjiler taşıyan projeler ortaya çıkmaya başlayacak. Boğa’nın yönetici gezegeni aşkın ve sanatın simgesi Venüs; 4 Mart- 15 Nisan arasında geri gidiyor ve Boğalar’a içe dönerek ikili ilişkilerini yeniden değerlendirmeye alabilecekleri bir dönem vaat ediyor. Yılın ikinci güneş tutulması ise 21 Ağustos’ta Aslan burcunda. Bu tutulma; Boğalar’ın ev ve aile ortamlarına vurgu yapıyor. Boğalar bu tutulmayı takip eden süreçte yaşam alanlarında oluşabilecek tartışmalara karşı dikkatli olmalılar. Şans gezegeni Jüpiter; 10 Ekim’e kadar Terazi burcunda. Bu tarihe kadar Boğalar’a günlük rutinleri; iş ortamları ve sağlık alanında yararlı enerjiler gönderen Jüpiter; yılın geri kalanında onları ikili ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili destekleyerek; bolluk, bereket etkilerini göstermeye başlıyor.

Yeni yıl başlarken İkizler’in kariyerinde belirsizlik hakim

2017’nin ilk haftaları İkizler ve yükselen İkizler için kariyer alanında belirsiz diyebileceğimiz etkiler barındırıyor. Pek çok İkizler’in bu konuda kafası karışık ve hangi yöne gideceklerini bilemiyorlar. 26 Şubat’ta Balık burcundaki güneş tutulmasını takip eden haftalar; onları kariyerleriyle ilgili önemli bir dönemece ya da yol ayrımına getirebilir. Yönetici gezegenleri Merkür’ün 10 Nisan’da geri gitmeye başlayacak olmasından en çok etkilenecek burçların başında onlar geliyor. Mayıs’ın ilk haftasına kadar önemli girişimlerden kaçınmalılar. Mayıs ayının devamında ise çok daha şanslı etkiler altındalar. Şans gezegeni Jüpiter, 10 Ekim’e kadar Terazi’de seyretmeye devam edecek. Çocuk sahibi olmayı düşünen İkizler burçları için daha iyi bir etki düşünülemez!  Karmayı ve bu dünya yaşamındaki ağır dersleri temsil eden, çok korkulan Satürn; yıl boyunca İkizler’in zıt burcu Yay’da olacak. Dolayısıyla özellikle haziranın ilk haftasından sonra doğan İkizler burçlarını 2017’de ikili ilişkileriyle ilgili önemli sınanmalar bekliyor.

You may also like

Transit Mars
Transit Mars Balık’ta; akışa bırakmanın dayanılmaz hafifliği!
kasım 2018 burç yorumları
KASIM 2018 BURÇ YORUMLARI
boğa burcunda dolunay
BOĞA BURCUNDA DOLUNAY; FIRTINADA DEMİR ATMAK
sekizinci ev
Kim korkar sekizinci evden?