15
Ara
2016
0
2017 burç yorumları

2017 Burç Yorumları – 2017’de Burçları Neler Bekliyor 4

Bugünkü 2017 burç yorumları yazımızda Oğlak, Kova ve Balık burçlarını 2017’de nelerin beklediğinden bahsedeceğiz.

Koç, Boğa ve İkizler burçları 2017 burç yorumları için tıklayın!

Yengeç, Aslan ve Başak burçları 2017 burç yorumları için tıklayın!

Terazi, Akrep ve Yay burçları 2017 burç yorumları için tıklayın! 

2017 burç yorumları… 2017’de Oğlak geçmişle vedalaşıyor, Kova proje üretiyor; Balık kariyer odaklı

Oğlak Burcu: Oğlaklar ve yükselen Oğlaklar; 2017’ye 12 Ocak’ta zıt burçları Yengeç’te oluşacak ve biraz sert etkiler verme potansiyeline sahip bir dolunayla başlıyorlar. Oğlaklar’ın eşleriyle ve ortaklarıyla olan ilişkilerinde dönüştürücü etkiler var. Dolunayı takip eden günlerde kopuşlar, ayrılıklar yaşanabilir. 26 Şubat’ta Balık burcunda tutulan güneş; Oğlaklar’ın dikkatlerini yakın akraba ilişkilerine, eğitimlerine ve kısa yolculuklara yöneltiyor. Tutulmayı takip eden haftalarda ve aylarda yakın çevreye karşı empati göstermeleri gereken durumlar içinde kalabilir, iletişim alanında yaratıcılık gerektiren projelere imza atabilirler. Jüpiter; gökyüzünün en büyük şans gezegeni ise 10 Ekim’e kadar Terazi burcunda; Oğlaklar’ın ve yükselen Oğlaklar’ın kariyerlerindeki olumlu gelişmelerin baş aktörü olacak. Oğlaklar; bu tarihe kadar kendilerini sosyal statülerinde iyileşmeye götüren her türlü fırsata açık olmalılar. Yılın en zorlu etkileri yönetici gezegenleri, karmanın temsilcisi Satürn’den geliyor. Çünkü Satürn; sene sonuna kadar Oğlaklar’ın bilinçaltında yüzleşmeleri gereken korkuları, travmaları, ellerini taşın altına sokmaya çekindikleri her duyguyu temizlemeye kararlı! Bu içedönük enerjiler barındıran, biraz zor bir süreç ve 2 seneden bu yana devam etmekte. Sene sona erdiğinde ve Satürn; Yay burcunu çok uzun süre dönmemek üzere terk ettiğinde Oğlaklar da geçmişin tüm yüklerinden kurtulmuş olarak yollarına daha kararlı bir şekilde devam edebilecekler.

Grup aktiviteleri ön planda

Kova Burcu: Kova’nın aynı zamanda yönetici gezegeni olan karmanın yöneticisi Satürn; 2017 boyunca Yay burcundaki seyrini sürdürecek.  6 Nisan -25 Haziran tarihleri arasındaysa geri harekette olacak. Kovalar ve yükselen Kovalar; Satürn’ün Yay burcu transitinin devam ettiği 2 sene boyunca geleceğe yönelik planlarını olgunlaştırmaya çalıştı. Bunu yaparken de grup çalışmasının önemini ve bir ekibe ait olmanın getirdiği yükümlülükleri yerine getirdi. Bu sene Kovalar; hedeflerini bir ileri noktaya taşımaya kararlı; gezegenin geri harekette olacağı tarihlerde ise yarım kalmış işler ve projeler üzerine yoğunlaşmaları yerinde olur! Bolluk ve bereket’in simgesi Jüpiter’in 10 Ekim’e kadar Terazi burcunda bulunması Kovalar için şanslı bir dönemi simgeliyor. Bu dönemde uzun yolculukların yanı sıra yurtdışı yerleşimi, yabancılarla ilişkiler, medyaya dair gelişmeler ve yüksek öğrenim fırsatları ön plana çıkıyor. 10 Ekim sonrasındaysa Jüpiter Kovalar’ı kariyerleriyle ilgili konularda desteklemeye başlıyor. 21 Ağustos’ta Aslan burcunda; Kova’nın ilişkiler ve ortaklıklar alanında meydana gelen bir güneş tutulması var.  Tutulmayı takip eden haftalarda ve aylarda pek çok Kova için şaşılmayacak bir şekilde özgürlük isteği ağır basabilir; ani gelişebilecek ve gerilim yaratabilecek olaylar ilişkilerinin akışını değiştirebilir.

Hayallerin ucu kaçabilir!

Balık Burcu: Bu yılın ilk güneş tutulmasını 26 Şubat’ta kendi burçlarında deneyimleyecek Balıklar ve yükselen Balıklar için tutulmayı takip eden haftalar ve aylar oldukça ilham verici etkiler barındırıyor. Bu; Neptünyen bir tutulma dolayısıyla ortama biraz belirsizlik hakim. Bu, her ne kadar Balık’ın alışık olduğu bir durum olsa da aşırı hayale kapılmak da pek doğru değil. Ayrıca aşırı fedakarlıktan ve kurban psikolojisine çekilecekleri durumlardan kaçınmaları gereken bir süreç. Karmanın gezegeni Satürn 2017’de Yay transitini sürdürüyor. Ve bu; Balıklar için özellikle kariyer yaşamalarında zorlayıcı durumların üstesinden gelmeleri gerektiği anlamına geliyor. İşlerinde daha fazla sorumluluk yüklenmeleri muhtemel;  Satürn’ün enerjisini doğru kullanarak başarıya ulaşma potansiyelleri yüksek. Ancak bazı Balıklar’ın başarısızlıklarıyla da yüzleşmeleri gereken bir sene olacak. Geçen eylülden bu yana Terazi burcunda bulunan yöneticileri, şans gezegeni Jüpiter; 10 Ekim’e kadar bu burçta kalarak Balıklar’a başkalarının kaynaklarından yararlanma fırsatı sunuyor. Miras gibi ortaklaşa paranın söz konusu olduğu durumlar gündeme gelebilir. 10 Ekim’den sonraysa Akrep burcuna ilerleyen Jüpiter; Balıklar’ı medya ve basın ilişkileri; yüksek öğrenim; uzun yolculuklar; yurtdışını ve yabancı ilgilendiren konularla ilgili desteklemeye başlıyor.

 

You may also like

Transit Mars
Transit Mars Balık’ta; akışa bırakmanın dayanılmaz hafifliği!
kasım 2018 burç yorumları
KASIM 2018 BURÇ YORUMLARI
sekizinci ev
Kim korkar sekizinci evden?
ağustos ayında 12 burcu neler bekliyor
AĞUSTOS AYINDA 12 BURCU NELER BEKLİYOR?